ABC Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Gazetka promocyjna ABC – dla tych, którzy szukają najlepszych okazji cenowych

Współcześnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę jak ważne jest oszczędzanie. Chcemy wydawać mniej, a jednocześnie utrzymać dobry poziom życia. Możemy to osiągnąć robiąc zakupy z ulotkami promocyjnymi sieci sklepów ABC. Wszystkie aktualne gazetki znajdziesz w tym miejscu. Jeśli tak będzie dla Ciebie łatwiej – podaj nam swojego e-maila, a wyślemy Ci je.

ABC – rozwijająca się sieć sklepów

ABC to stale powiększająca się sieć sklepów, która na polskim rynku funkcjonuje od ponad trzynastu lat. Sklepy są częścią Grypy Eurocash. Jej ideą było stworzenie polskiej sieci franczyzowej, która skupiałaby niezależnych właścicieli sklepów detalicznych. Sieć sklepów działa na zasadzie miękkiej franczyzy, która daje właścicielom dużo swobody. W wielu kwestiach pozostają oni niezależni. Do nich należy zarządzanie sklepem, co ma wiele zalet. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż w 2012 roku do ABC należało już 350 firm. Współcześnie jest to już ponad osiem tysięcy sklepów. Powstają one zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. W większych miastach istnieje duża konkurencja, co skłania ABC do stałego poszerzania oferty produktów i usług. Jednym ze sposobów na zdobycie klientów było stworzenie kącików mini bistro (można w nich wypić kawę, a także zjeść szybki posiłek) w wybranych punktach ABC.

Gazetki promocyjne ABC: sposób by kupować taniej

ABC to niewielkie sklepy, które sprawdzą się podczas codziennych zakupów i nie tylko. Korzystając z gazetek promocyjnych ABC można sprawdzić, które produkty są aktualnie w promocji. Gazetki są zaprojektowane z wielką dbałością przez świetnych grafików, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z nich. Oferty promocyjne dostarczają nam informacji bardzo przydatnych do zaplanowania zakupów. Kiedy już dowiemy się co dokładnie chcemy kupić, planujemy zakupy na konkretną datę (pamiętajmy, że oferty promocyjne obowiązują jedynie w ściśle określonym czasie). Następnie w wybranym czasie udajemy się na zakupy. Początkowo korzystanie z katalogów ABC może wydawać się nieco kłopotliwe, jednak większość osób bardzo szybko się do nich przyzwyczaja.

Materiały promocyjne ABC: z listą na zakupy

Lista zakupów przygotowana na podstawie gazetek promocyjnych ABC przyda się nam zarówno wtedy, gdy chcemy zrobić zakupy duże, jak i wówczas, gdy potrzebujemy jedynie kilku najważniejszych produktów. Korzystając z materiałów promocyjnych wyrabiamy w sobie nawyk oszczędzania, co szybko zaprocentuje. Oszczędzanie zdaniem niektórych osób wiąże się z wyrzeczeniami. Dzięki promocjom sklepów ABC wcale nie musi tak być. Możemy wydawać mniej, a jednocześnie nie odmawiać sobie niczego. Zaoszczędzone pieniądze posłużą nam do podreperowania domowego budżetu lub wydamy je na przyjemności.

Stale zwiększający się asortyment dla wymagających klientów

Początkowo sklepy sieci ABC działały przeważnie w mniejszych miejscowościach. Z czasem zaczęły rozszerzać swoją działalność. Pojawienie się w większych miastach wiązało się z koniecznością stawienia czoła konkurencji. Żeby stać się bardziej atrakcyjne dla klientów sklepy zaczęły rozszerzać swój asortyment. Współcześnie oferują szeroki wybór produktów najlepszych polskich producentów i nie tylko. Znajdziemy w nich także półprodukty i produkty wykorzystywane w kuchniach międzynarodowych. Uznanie konsumentów wzbudziła także marka własna ABC – Dobry Wybór (do kupienia tylko w sieci sklepów ABC). Są to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką jakością, dostępne w bardzo korzystnych cenach.

W sklepach ABC znajdziemy przede wszystkim produkty spożywcze. Kupimy tu między innymi świeże owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, słodycze, czy alkohol. Co więcej sklepy oferują chemię domową (proszki i płyny do prania, środki czyszczące) w korzystnych cenach, kosmetyki, akcesoria higieniczne, czyli większość rzeczy, których potrzebujemy na co dzień.

ABC gotowania

Osoby lubiące gotować na stronie internetowej firmy ABC znajdą wiele przydatnych informacji.  Są tam zamieszczane rozmaite przepisy. Można także zapoznać się z interesującymi informacjami o zdrowych produktach znajdujących się w ofercie ABC.

Ulotki promocyjne ABC – niezawodne dla chcących oszczędzać czas

Korzystanie z ulotek i materiałów promocyjnych ABC może być bardzo pomocne, jeżeli zależy nam na oszczędzaniu czasu. Zakupy robić trzeba. Jesteśmy do nich tak przyzwyczajeni, że często nie zdajemy sobie sprawy jak dużą część naszego dnia spędzamy w sklepach. Jeżeli policzymy czas spędzany na zakupach w skali miesiąca lub roku, możemy być naprawdę przerażeni. Z gazetkami promocyjnymi możemy zaoszczędzić sporo czasu, który jest dla nas bezcenny. Umożliwiają nam one stworzenie listy najpotrzebniejszych produktów, które są do kupienia w promocyjnych cenach. Kiedy chodzimy na zakupy z listą, zazwyczaj spędzamy w sklepie mniej czasu. Po kupieniu wszystkiego czego potrzebujemy jesteśmy już tak zmęczeni, że mamy ochotę jedynie iść do kasy.

Sklepów ABC jest coraz więcej. Często zlokalizowane są blisko naszego miejsca zamieszkania. Bardzo ułatwia to nam zrobienie szybkich zakupów. Nawet jeżeli większość rzeczy kupujemy w hipermarkecie, nierzadko zdarzy się nam o czymś zapomnieć. Dzięki ABC nie musimy nadkładać drogi, co ma duże znaczenie zwłaszcza dla mieszkańców mniejszych miejscowości.

Dla osób pragnących oszczędzić na czasie ważne jest, że sklepy ABC otwarte są od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Mamy więc możliwość zrobienia zakupów w najbardziej dogodnym dla nas momencie.

Zakupy + szybka kawa? W ABC to możliwe

Sieć sklepów ABC zdecydowała się zawalczyć o klienta wprowadzając w niektórych punktach usługę mini bistro. Stworzenie kącika gastronomicznego spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem klientów. Można tu napić się kawy, która dostępna jest w zdecydowanie bardziej przystępnej cenie niż w kawiarni. Jeżeli po zakupach czujemy się głodni, możemy zjeść smacznego i niedrogiego hot doga. 

Czy ABC prowadzi sprzedaż internetową?

ABC to sieć małych sklepów, która nie oferuje możliwości zrobienia zakupów przez internet. Sklepów jest jednak dużo, są też otwarte od rana do wieczora, dlatego z pewnością znajdziemy czas, żeby odwiedzić punkt najbliższy naszemu miejscu zamieszkania. Być może w przyszłości wraz z dalszym rozwojem sieci sklepów pojawi się usługa sprzedaży wysyłkowej.

Jakie są godziny otwarcia sklepów ABC?

Godziny otwarcia sklepów ABC są bardzo dogodne dla konsumentów. Można tu zrobić zakupy praktycznie od rana do wieczora. Do ABC warto wpaść przed pracą, po pracy, a jeśli mamy taką możliwość – nawet podczas dłuższej przerwy. Należy jednak pamiętać, że godziny otwarcia poszczególnych punktów mogą się niekiedy nieco różnić. Jeżeli więc planujemy zakupy wcześnie rano lub późnym wieczorem, dla własnego komfortu upewnijmy się, czy wybrany przez nas sklep będzie wówczas otwarty. Gdy zależy nam na szybkich zakupach, możemy również znaleźć w internecie informacje o tym w jakich godzinach w danym sklepie jest największe natężenie ruchu.