Auchan Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Auchan: fantastyczne okazje cenowe z najnowszymi gazetkami promocyjnymi

Chcesz kupować rozsądnie, tak by mieć wszystko czego potrzebujesz, a dodatkowo odłożyć pieniądze? Z ulotkami promocyjnymi i gazetkami sieci sklepów Auchan będzie to o wiele łatwiejsze. Wszystkie materiały promocyjne oferowane aktualnie przez Auchan znajdziesz w tym miejscu. Możesz również podać nam swój adres e-mail, a wyślemy je bezpośrednio do Ciebie.

Auchan – francuskie hipermarkety z tradycjami

Historia hipermarketów Auchan rozpoczyna się w 1961 roku, kiedy to biznesmen Gerard Mulliez założył pierwszy sklep w dzielnicy o nazwie Auchan. Sieć sklepów zaczęła rozrastać się we Francji, a z czasem nowe hipermarkety pojawiły się także za granicą. W Polsce pierwszy sklep Auchan otworzony został w Piasecznie pod Warszawą w 1996 roku. W 2001 roku w Polsce pojawiła się karta kredytowa Auchan, a w 2006 roku klienci mogą korzystać z karty Visa Auchan. Od roku 2003 funkcjonuje program lojalnościowy Skarbonka. Na początku działalności Auchan w Polsce wszystkie hipermarkety połączone były z galeriami handlowymi należącymi do tej samej firmy. Z czasem zaczęto otwierać sklepy Auchan w centrach handlowych innych firm (Auchan wynajmuje od nich powierzchnię handlową). Ważną datą dla Auchan w Polsce był rok 2014, kiedy to nastąpiło przejęcie hipermarketów Real. Współcześnie Auchan posiada w Polsce 74 hipermarkety. Sklepy występują w dwóch postaciach. Pierwsza to hipermarkety posiadające od 10 do 18 tysięcy metrów kwadratowych, druga to obiekty mniejsze – od 5 do 10  tysięcy metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży. W lipcu 2011 w Polsce rozpoczął działalność Auchan Direct.pl (usługa jak dotąd dostępna tylko na terenie Warszawy i okolic). Od 2017 roku Auchan posiada także supermarkety – pierwszy został otwarty w podwarszawskim Konstancinie. W tej chwili sieć Auchan dysponuje także mniejszymi sklepami MojeAuchan (ich powierzchnia waha się od 500 do 1000 metrów kwadratowych).

Gazetki promocyjne Auchan dla pragnących oszczędzać na zakupach

Korzystanie z gazetek promocyjnych Auchan może przynieść nam wiele korzyści, niezależnie od tego, czy planujemy mniejsze czy większe zakupy. Dzięki informacjom zawartym w materiałach promocyjnych możemy dowiedzieć się o interesujących nas produktach, a także przedziale czasowym, kiedy będą one dostępne w obniżonych cenach. Kupując produkty dostępne w promocjach możemy płacić zdecydowanie mniej niż bez ich znajomości. Jest to świetny sposób na podreperowanie domowego budżetu. Umiejętne robienie zakupów sprawia, że w naszym portfelu zostaje jeszcze wiele środków, które możemy przeznaczyć na przyjemności.

Ulotki Auchan: idealne na zakupy codzienne i okazjonalne

Dzięki ulotkom promocyjnym Auchan robienie codziennych zakupów stanie się przyjemnością. Śledzenie aktualnych promocji ułatwi nam również zakupy okazjonalne. W ciągu roku możemy obserwować zniżki upatrzonych towarów, które naszym zdaniem idealnie nadają się na prezent. Kupując je wcześniej oszczędzimy sobie wiele stresu i pieniędzy. Podczas, gdy inni będą na ostatnią chwilę kupowali prezenty świąteczne, czy urodzinowe, my będziemy spokojni. Dodatkowo będziemy mieć satysfakcję, że udało się nam wydać na upominki znacznie mniej niż zazwyczaj. Czytanie materiałów promocyjnych Auchan do dobry sposób na zakupy odzieżowe. Kupując odzież na przecenach sezonowych można skompletować pełną garderobę nawet za pół ceny.

Oszczędność czasu z ulotkami Auchan

Materiały promocyjne Auchan pozwalają nam nie tylko oszczędzać pieniądze, ale i czas. Dzięki nim szybko stworzymy listę zakupów. Zapisanie wszystkich potrzebnych rzeczy sprawi, że w sklepie spędzimy zdecydowanie mniej czasu niż bez listy (jest to udowodnione). Śledzenie ulotek Auchan sprawia, że wiemy kiedy udać się do sklepu. Z góry wiemy w jakim czasie produkty, które chcemy kupić będą przecenione. Informacje o promocjach pozwolą nam także na zrobienie większych zakupów (jest to dobry pomysł zwłaszcza w przypadku produktów, z których korzystamy na co dzień i które nie przeterminują się szybko – na przykład cukier, kosmetyki, czy chemia gospodarcza).

Z ofert promocyjnych można skorzystać także podczas robienia zakupów online. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dużo pracują i nie mają czasu na wybranie się do sklepu w godzinach jego otwarcia.

Katalogi Auchan: bogata oferta dla ceniących szeroki wybór i niskie ceny

Auchan jest ceniony przez klientów za wyjątkowo bogatą ofertę produktów. W hipermarketach znajdziemy szeroki wybór warzyw i owoców, wysokiej jakości mięso, wędliny, jaja, nabiał, czy ryby. Sklep posiada produkty z całego świata, dzięki czemu umożliwia klientom spróbowanie całkowicie egzotycznych dań. W Auchan znajdziemy meble i akcesoria do domu, a także chemię i kosmetyki. Sieć oferuje duży wybór ubrań damskich, męskich i dziecięcych. Kupimy tu także żywność (między innymi różnego rodzaju mleka modyfikowane) i akcesoria dla dzieci i niemowląt. Hipermarkety mogą poszczycić się dobrze zaopatrzonym działem sportowym, papierniczym, czy ogrodniczym. Auchan sprzedaje produkty marki własnej, które wyróżniają się znakomitą jakością i przystępnymi cenami (żywność, kosmetyki i inne). Tak różnorodny wybór towarów sprawia, że w Auchan można zrobić zakupy dla całej rodziny i nie tylko.

Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że poszczególne sklepy Auchan mogą mieć odmienne oferty promocyjne (dotyczy to szczególnie hipermarketów i mniejszych sklepów). Zanim wybierzemy się na zakupy, koniecznie upewnijmy się, że dana gazetka promocyjna obowiązuje w wybranym przez nas sklepie.

Czy Auchan prowadzi sprzedaż internetową?

Auchan od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową. Należy jednak pamiętać, że zakupy w sklepie internetowym mogą zrobić jedynie mieszkańcy wybranych miejscowości (w przyszłości z pewnością lista miast ulegnie rozszerzeniu). Kupując w sklepie internetowym musimy pamiętać, że istnieje minimalna kwota niezbędna do złożenia zamówienia (aktualnie jest to 100 zł). Istnieje możliwość dostarczenia zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany adres. Skompletowane zakupy możemy odebrać także w wybranym sklepie Auchan. Firma umożliwia nam dokonanie płatności online lub opłacenia zamówienia przy odbiorze. Złożone przez internet zamówienie można też modyfikować w określonych godzinach.

Jakie są godziny otwarcia sklepów Auchan?

Jeżeli chodzi o godziny otwarcia sklepów Auchan, firma postarała się, żeby były one dogodne dla większości klientów. Sklepy są czynne zazwyczaj od wczesnych godzin porannych (zazwyczaj od 7 rano) do późnego wieczora. Dzięki temu po zakupy możemy wybrać się przed pracą, po jej zakończeniu, a jeśli pracujemy w pobliżu hipermarketu Auchan – również w przerwie pomiędzy zawodowymi obowiązkami. Pamiętajmy jednak, że godziny otwarcia poszczególnych sklepów mogą się nieco różnić. Dodatkowo godziny działalności sklepów w weekendy są często inne niż w dni powszednie. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie w internecie w jakich godzinach pracuje nasz supermarket. W ten sposób unikniemy przykrych niespodzianek.