Komfort Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Gazetki promocyjne Komfort: kupuj podłogi z rabatem

W sklepach Komfort kupisz wiele przydatnych rzeczy do swojego domu. Firma specjalizuje się w sprzedaży, podłóg drewnianych, paneli podłogowych, wykładzin, a także artykułów do pielęgnacji i montażu podłóg. W ofercie dostępne są także meble wyposażenie kuchni i łazienki, a także inne przydatne akcesoria do domu. Produkty te nie są tanie, jednak z materiałami promocyjnymi Komfort nie przegapisz najlepszych okazji. Wszystkie aktualne gazetki promocyjne tej firmy są do pobrania tu. Naszym klientom oferujemy ponadto wysłanie ich na adres e-mail (jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wszystko w jednym miejscu).

Komfort – polskie przedsiębiorstwo z prawie trzydziestoletnią tradycją

Komfort jest siecią specjalistycznych sklepów zajmujących się sprzedażą, podłóg i paneli podłogowych, dywanów i wykładzin, a także wszystkich akcesoriów niezbędnych w domu. Historia polskiego przedsiębiorstwa rozpoczęła się w roku 1992, kiedy to doszło do jego założenia. Z kolei spółka Sklepy komfort (w obecnej formie prawnej) została założona czternaście lat później. Początkowo siedziba firmy zlokalizowana była w Szczecinie. Rok później sklepy Komfort stały się własnością funduszu Polish Enterprise Fund VI, który zarządzany był przez Enterprise Investors. Jeszcze w 2007 roku przejęła koncernu z Danii – Taeppeland Holding, sieć sklepów Topwert Świat Dywanów Sp. z o.o. (firma ta była jednym z największych rywali rynkowych Komfort). Ro później Komfort zdecydował się na otworzenie w Łodzi nowego biura, które stało się centralą operacyjną firmy (dwa lata później przeniesiono tam siedzibę spółki). W okolicach Łodzi (a konkretnie w Strykowie) zbudowano najnowocześniejszy i największy w Europie Środkowej magazyn dystrybucyjny wykładzin. W 2008 roku firma Komfort zaczęła się rozwijać poprzez franczyzę. Pierwszy zagraniczny sklep spółki otworzono w 2009 roku w Ołomuńcu, w Czechach. W tym samym czasie rozpoczęto poszerzanie asortymentu firmy między innymi o tkaniny dekoracyjne, schody, czy drzwi. W roku 2013 firma została kupiona przez Michała Sołowowa. Na przestrzeni swojej działalności firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Warto wspomnieć o: godle Teraz Polska, które sieć otrzymała w 2004 roku. Nagrody przyznane w 2008 to: tytuł „Firma roku 2008” w trzeciej edycji konkursu „Złote Ville”, tytuł „Solidny Pracodawca Roku”, a także „Złoty Laur Klienta” w kategorii dystrybutorów pokryć podłogowych. Rok później firma Komfort otrzymała Godło Jakości Obsługi w Programie „Jakość Obsługi 2008”.

Gazetki promocyjne Komfort: poluj na najlepsze okazje

Meble, podłogi, wykładziny, dekoracje, różnego rodzaju akcesoria do mieszkania nie są tanie (zwłaszcza jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużego domu). Dzięki gazetkom promocyjnym Komfort mamy jednak szansę kupić je dużo taniej (często rabaty sięgają nawet kilkudziesięciu procent). Gdy nie musimy kupić jakiegoś produktu natychmiast, dobrze jest poczekać i regularnie przeglądać katalogi promocyjne Komfort. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wybrany przez nas produkt prędzej czy później będzie dostępny w promocji.

Materiały promocyjne Komfort: rób zakupy i oszczędzaj czas

Z materiałami promocyjnymi Komfort możemy zaoszczędzić sporo czasu, który jest bezcenny. Często myślimy o oszczędnościach w kategorii pieniędzy, jednak to czas ma dla nas największe znaczenie. Godziny, które spędzamy na zakupach moglibyśmy przeznaczyć na zabawę z naszymi dziećmi, rozmowę z partnerem, czy choćby medytację. Zakupy są nam niezbędne i nie możemy z nich zrezygnować, jednak mamy szansę zminimalizować czas ich trwania. Pomogą nam w tym gazetki Komfort, z którymi możemy się zapoznać bez konieczności wychodzenia z domu. Na podstawie materiałów promocyjnych tworzymy listę zakupów (w oparciu o zamieszczone w nich informacje ustalamy również najbardziej dogodny termin na wizytę w sklepie), z którą udajemy się na zakupy. Jeżeli nie mamy czasu na wizytę w sklepie stacjonarnym, z powodzeniem możemy zamówić interesujące nas produkty w sklepie internetowym.

Katalogi Komfort: szeroki wybór asortymentu do domu

Sieć sklepów Komfort rozpoczynała swoją działalność od sprzedawania podłóg, paneli podłogowych, dywanów i wykładzin. Do dziś można tu znaleźć szeroki wybór tego typu produktów. Kupimy tu różne rodzaje dywanów (dywany nowoczesne, tradycyjne, dziecięce, a także mniejsze dywaniki i maty). W komfort znajdziemy panele winylowe (bezklejowe, klejone do podłoża, łączone), panele, wykładziny PCV (zarówno do domu, jak i do biur czy innych obiektów użyteczności publicznej), desko podłogowe z różnych rodzajów drewna, chodniki, wykładziny dywanowe, wycieraczki, trawy i tarasy, akcesoria do podłóg Firma poszerzyła swoją ofertę o meble – szafy, stoły, krzesła, komody i regały, stoliki i ławy, fotele i pufy, biurka, łóżka i meble do sypialni. W Komfort kupimy meble i akcesoria potrzebne do łazienki, między innymi: umywalki, wanny, ubikacje i toalety, kabiny prysznicowe brodziki, lustra, szafki i komody, płytki ścienne i podłogowe, grzejniki, wentylacje, instalacje hydrauliczne. Sklep posiada bogaty wybór systemów kuchennych. W Komfort znajduje się ponadto dział dekoracji.

Czy Komfort posiada swój sklep internetowy?

Firma Komfort prowadzi swój sklep internetowy, w którym znajdziemy szeroki wybór funkcjonalnych produktów. Sklep internetowy jest bardzo przejrzysty, co oznacza, że nawet jeśli odwiedzamy go po raz pierwszy, najprawdopodobniej nie będziemy mieli najmniejszych problemów ze zrobieniem zakupów. Kupując w sklepie internetowym Komfort nie musimy długo czekać na wysyłkę. Firma zapewnia, że produkty, które są dostępne w magazynie wysyła się do klienta maksymalnie w czasie 24 godzin od złożenia zamówienia. Możemy skorzystać z transportu sklepowego, usług firmy kurierskiej (klient jest wówczas zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu) lub odebrać towar osobiście w wybranym przez nas oddziale Komfort. Przesyłka kurierska jest darmowa w przypadku złożenia zamówienia na kwotę przekraczającą 1000 zł. W sklepie internetowym znajduje się dział OUTLET, w którym znajdziemy mocno przecenione, a jednocześnie wysokiej jakości produkty. Każdy klient sklepów Komfort może skorzystać z usług pomiaru (jego koszt to 50 zł na terenie całego kraju), montażu (obowiązuje tu indywidualna wycena), obszywania wykładzin, cięcia (standardowe docinanie wykładzin jest bezpłatne, natomiast niestandardowe docinanie wykładzin kosztuje 4zł brutto za każdy rozpoczęty metr bieżący). Komfort oferuje nam również możliwość wypożyczenia odkurzacza (konieczne jest w tym przypadku uiszczenie kaucji zwrotnej).

Jakie są godziny otwarcia salonów Komfort?

Godziny otwarcia sklepów Komfort są zróżnicowane. Większość placówek rozpoczyna swoją działalność w okolicach godziny 9:00 – 9:30. Koniec pracy ma miejsce wczesnym lub późnym popołudniem. Szczegółowe godziny otwarcia wybranego przez nas sklepu możemy sprawdzić w internecie. Warto to zrobić szczególnie wtedy, gdy planujemy zrobić zakupy rano lub wieczorem. W internecie znajdziemy ponadto informacje o godzinach, w których w sklepach Komfort panuje największy ruch (jest to istotne dla klientów, którzy nie lubią tłumów w sklepach i chcą, żeby obsługa mogła poświęcić uwagę przede wszystkim im).