Dino Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Dino – gazetki promocyjne dla ceniących wysoką jakość i niskie ceny

Gazetki promocyjne sklepów Dino mogą okazać się znakomitą inspiracją dla wszystkich, którzy chcą kupować taniej. Gazetki są dostępne w formie papierowej (musimy udać się po nie do sklepu), a także elektronicznej. Jeżeli mamy takie życzenie możemy otrzymywać materiały promocyjne Dino na swojego maila. Co warto wiedzieć o gazetkach promocyjnych Dino? Jak wykorzystać je do oszczędzania na zakupach?

Dino – mały, ale popularny sklep

Dino jest to wywodząca się z Polski sieć sklepów, które po raz pierwszy pojawiły się w 1999 roku (początkowo działały jedynie w zachodniej części kraju). Jej założycielem jest Tomasz Biernacki. Sklepy mają profil spożywczo-przemysłowy. Charakterystyczna dla sklepów Dino jest lokalizacja – najczęściej można je spotkać w małych i średnich miejscowościach, jak również na peryferiach wielkich miast. W tej chwili sklepy tej sieci funkcjonują w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podlaskim, pomorskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim i śląskim. Sieć sklepów posiada 5 centrów dystrybucyjnych: w Wolborzu, Rzeszotarach, Łobzie, Krotoszynie i Jastrowiu (szacuje się, że do końca 2021 roku Dino Polska zakończy budowę dwóch nowych centrów dystrybucyjnych, które będą się znajdowały w Sieroniowicach i w Sierpcu). Sklepu Dino oferują swoim klientom nawet pięć tysięcy różnych produktów. W każdym z nich znajduje się stanowisko mięsne. Sieć sklepów Dino intensywne się rozrasta. W 2021 roku firma dysponowała 1700 sklepami, a w planach jest otwarcie kolejnych.

Gazetki promocyjne Dino sposobem na oszczędne zakupy

Klienci, którzy regularnie odwiedzają sklepy Dino powinni skorzystać z gazetek promocyjnych oferowanych przez ten sklep. Dzięki najnowszym materiałom promocyjnym jako pierwsi dowiemy się, które produkty dostępne w Dino są objęte promocją. Gazetki Dino ułatwią nam tworzenie listy zakupów. Mogą być one znakomitą inspiracją, gdy nie mamy pomysłów na przygotowanie posiłków. Z gazetek promocyjnych warto korzystać także wtedy, gdy zależy nam na zrobieniu zapasów. Są produkty, które wykorzystujemy w kuchni regularnie (na przykład olej, czy cukier). Jeżeli zauważymy, że istnieje możliwość zakupy większej ich ilości w promocyjnych cenach – być może warto jest skorzystać z okazji. Materiały promocyjne, które pojawiają się w Dino każdego tygodnia mogą ułatwić nam kupowanie upominków. Niemal każdy od czasu do czasu kupuje prezenty na święta, urodziny, czy imieniny. Śledzenie gazetek promocyjnych sprawi, że będziemy w stanie kupić taniej przynajmniej część prezentów (na przykład zestawy słodyczy, kawy, czy alkohole).

Katalogi Dino: szeroki wybór produktów dla wymagających klientów

Dino jest to sklep, w którym możemy zrobić kompleksowe zakupy. Właściciel dba o duży wybór wysokiej jakości asortymentu. W każdym sklepie Dino możemy kupić nawet kilka tysięcy produktów. Z pewnością znajdziemy tu wszystko, czego potrzeba do domu. Każdy sklep Dino posiada swoje własne stoisko mięsne, które oferuje bogaty wybór mięs i wędlin. Mięsa i wędliny dostarczane są przez Agro-Rydzynę – firmę, która została nagrodzona prestiżowym certyfikatem „Najwyższa Jakość”, który przyznawany jest przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod patronatem Ministerstwa Gospodarski. W sklepach Dino znajdziemy szeroki wybór kwiatów, cebulek kwiatowych czy nasion. Klienci Dino mogą każdego dnia zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce. Firma deklaruje, że warzywa i owoce spełniają wszelkie normy jakościowe. Wszystkie sklepu Dino posiadają również ofertę pieczywa, które wypiekane jest na miejscu. Znajdziemy tu chleby, bułeczki, bagietki, półbagietki, a także przekąski słodkie i słone.

Materiały promocyjne online: o tym warto pamiętać

Materiały promocyjne w wersji elektronicznej cieszą się coraz większą popularnością. Zdobyły one uznanie klientów, którzy troszczą się o środowisko. Gazetki papierowe są wygodne, jednak służą nam maksymalnie kilka minut, po czym są wyrzucane do śmieci. Obciążenie dla środowiska jest ogromne, zwłaszcza, że gazetki promocyjne mogą być wydawane kilka razy w tygodniu. Dużym udogodnieniem jest fakt, że z gazetek promocyjnych online możemy korzystać bez konieczności wychodzenia z domu (wystarczy, że posiadamy dostęp do internetu i komputer lub smartfon). Powinniśmy jednak pamiętać, żeby przed skorzystaniem z konkretnej gazetki upewnić się, czy wybraliśmy odpowiedni sklep. Materiały promocyjne w poszczególnych placówkach (nawet należących do tej samej sieci) mogą się różnić. Z tego względu ważne jest, żeby przy wyszukiwaniu gazetki online podać miasto, a także adres sklepu, w którym chcemy zrobić zakupy.

Zawsze aktualne gazetki promocyjne Dino: dla oszczędzających czas

Osoby, które regularnie sprawdzają gazetki promocyjne Dino chwalą się dużą oszczędnością czasu. Dzięki gazetkom łatwiej jest nam szybko stworzyć kompletną listę zakupów. Już dawno udowodniono, że osoby, które chodzą na zakupy z listą spędzają w sklepie mniej czasu i wydają mniej pieniędzy. Czytanie gazetek promocyjnych sprawia, że jesteśmy w stanie zaplanować nasze zakupy na dogodny termin (na przykład wtedy, gdy organizowana jest promocja na artykuły, którymi jesteśmy zainteresowani).

Dla chcących oszczędzać czas ważne jest również to, że sklepy Dino są otwarte od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Dzięki temu mamy szansę zrobić zakupy wtedy, gdy w sklepie panuje najmniejszy ruch. Pozytywny wpływ na oszczędność czasu ma również wpływ coraz większa ilość sklepów Dino. Jako, że każdego roku otwierane są nowe sklepy tej sieci, zwiększa się prawdopodobieństwo, że sklep będzie zlokalizowany blisko naszego miejsca zamieszkania.

Czy Dino oferuje możliwość zrobienia zakupów przez internet?

Zakupy przez internet stają się obecnie coraz bardziej popularne. Dzięki nim możemy zaoszczędzić zarówno czas i pieniądze. Kupowanie przez internet jest cenione przez osoby, które nie lubią stać w kolejkach. Współcześnie zakupy przez internet dostępne są przede wszystkim dla mieszkańców wielkich miast. Jako, że sklepy Dino działają przede wszystkim w średnich i małych miejscowościach, jak do tej pory nie wprowadziły sprzedaży online. Właściciel sieci sklepów nie wyklucza jednak, że w przyszłości wprowadzi taką usługę.

W jakich godzinach otwarte są sklepy Dino?

Sklepy Dino otwarte są od rana do wieczora. Długi czas działalności sklepów sprawia, że mogą w nich zrobić zakupy nawet osoby, które pracują w niestandardowych godzinach. Większość sklepów Dino otwieranych jest o godzinie 6 rano. Pracują one nieprzerwanie do 22:30. Warto zdawać sobie sprawę, że czas pracy sklepów może być inny w weekendy, niedziele handlowe i święta. W niedziele handlowe większość sklepów tej siec otwieranych jest o godzinie 8:00, ich praca kończy się natomiast o godzinie 21. Jeżeli wybieramy się do Dino, jednak nie jesteśmy pewni, czy nasz sklep jest czynny w określonych godzinach, dobrze jest to sprawdzić w internecie.