Lidl Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Lidl – gazetka dla szukających najlepszych okazji cenowych 

Zachęcamy Cię do zapoznania się z najświeższymi katalogami i ulotkami promocyjnymi sklepu Lidl. Wszystkie aktualne materiały promocyjne znajdziesz tu. Możesz również podać nam swój adres e-mail, a wyślemy je do Ciebie. Śledzenie gazetek promocyjnych Lidla to znakomity sposób, żeby kupować taniej i nie przegapić najlepszych okazji.

Lidl – sieć sklepów z długą tradycją

Lidl to niemiecka sieć sklepów, której tradycje sięgają lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wówczas to Josef Schwarz i Ludwig Lidl założyli firmę, której pełna nazwa brzmiała: Lidl & Schwarz Lebensmittel-Sortiments-Großhandel. Jednak pierwszy sklep o nazwie Lidl został uruchomiony dopiero w 1973 roku. Od tego czasu sieć zaczęła się intensywnie rozrastać. W roku 1988 sieć sklepów miała już 460 filii, w których zatrudnionych było ponad pięć tysięcy pracowników. W 1989 roku otworzono pierwszy sklep we Francji. Od tamtego czasu dyskonty Lidl otwierane są w wielu krajach w Europie (w tym również w Polsce) i poza nią. Warto przypomnieć, że Lidl był pierwszym dyskontem, który zainstalował skanery kasowe. W Polsce w 2019 roku Lidl posiadał już 672 sklepy, w których zatrudnienie znalazło ponad piętnaście tysięcy osób. Współcześnie sieć sklepów Lidl eksportuje polskie produkty do ponad 20 europejskich krajów.

Gazetka promocyjna Lidl: korzystaj z najciekawszych promocji

Gazetka promocyjna Lidla pojawia się każdego tygodnia. Zachęcamy do zapoznania się z nią wszystkich tych, którzy zainteresowani są aktualnymi promocjami. Dzięki przejrzystej gazetce możemy z wyprzedzeniem dowiedzieć się jakie produkty będą dostępne w promocji w nadchodzącym tygodniu. W efekcie możemy być jednymi z pierwszych osób, które korzystają z niepowtarzalnych okazji. Kupimy produkty, które pojawiają się w Lidlu jedynie okazjonalnie (na przykład odzież, obuwie, sprzęt RTV i AGD, a także wiele innych ciekawych przedmiotów), zaoszczędzimy także na produktach, z których korzystamy na co dzień.

Szczególnie w przypadku często wykorzystywanych w kuchni produktów spożywczych, warto kupować większe ich ilości z atrakcyjnymi rabatami.

Aktualne ulotki promocyjne: ogromny wybór produktów w sieci Lidl

Właściciele sklepów Lidl kładą duży nacisk na szeroki wybór wysokiej jakości produktów. W Lidlu znajdziemy różnorodne produkty spożywcze (w tym żywność pochodzącą z gospodarstw ekologicznych), środki czystości, produkty dla dzieci, kosmetyki, różnego rodzaju artykuły higieniczne. Okazjonalnie w sklepie pojawia się odzież i bielizna dla kobiet, mężczyzn i dzieci, pościel, pościel, zabawki, limitowane serie kosmetyków. Lidl posiada ponadto marki własne, które oprócz wysokiej jakości odznaczają się także bardzo atrakcyjnymi cenami.

Lidl zachęca konsumentów swoją ofertą zagranicznej kuchni. Każdego tygodnia na półkach sklepowych pojawiają się produkty spożywcze pochodzące z różnych rejonów świata. Jest to doskonały czas, żeby zapoznać się z tradycyjnymi smakami kuchni francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, czy chińskiej. Podczas tego typu promocji mamy szansę nabyć w atrakcyjnych cenach produkty na co dzień niedostępne, trudno dostępne lub po prostu bardzo drogie.

Spożywcza i niespożywcza gazetka Lidla: jak wydawać mniej?

W Lidlu codziennie dostępne są dwie gazetki promocyjne. W jednej znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze. Warto się z nią zapoznać, gdyż zawiera wiele pozycji, które regularnie znajdują się na naszej liście zakupów. W gazetce niespożywczej znajdziemy natomiast odzież, sprzęty i akcesoria do domu, zabawki dla dzieci, obuwie, różnego rodzaju dodatki, a także wiele innych przedmiotów w zdecydowanie atrakcyjnych cenach.

Dzięki korzystaniu z gazetek Lidla możemy zaplanować swoje zakupy w taki sposób, żeby wydawać znacznie mniej. Przeglądając gazetkę warto zaznaczyć interesujące nas produkty, a także terminy, gdy są one dostępne w promocji. Wówczas udajemy się do sklepu ze świadomością, że nie przepłacimy ani złotówki.

Czy Lidl oferuje zakupy online?

Lidl prowadzi sklep online, w którym dostępny jest szeroki wybór odzieży i obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W sklepie znajduje się również dział dom, w którym można znaleźć atrakcyjne meble, oświetlenie, wyposażenie sypialni, łazienki, multimedia, akcesoria do sprzątania, różnego rodzaje dekoracji. W dziale sport i wypoczynek znajdziemy sprzęt do ćwiczeń, walizki, rowery, motorowery, skutery,  dmuchane materace, zestawy krawieckie, sprzęt do nurkowania, plecaki, akcesoria rowerowe, ręczniki, torby termiczne, śpiwory i wiele innych przydatnych przedmiotów. W sklepie online Lidla znajdziemy wszystko co potrzebne do ogrodu, kuchni, warsztatu. W dziale zdrowie i uroda znajdują się suszarki do włosów, wagi łazienkowe, termometry, prostownice i lokówki do włosów, depilatory, sauny do twarzy, sprzęt do masażu, czy nawilżacze powietrza. Korzystając ze sklepu internetowego możemy kupić praktycznie wszystko czego potrzebujemy do codziennego życia z wyjątkiem żywności, po którą musimy udać się do sklepu stacjonarnego.

Warto podkreślić, że wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym można zwrócić bezpłatnie, bez podania przyczyny w ciągu trzydziestu dni od dokonania zakupu.

Aktualne gazetki Lidl: dla klientów ceniących swój czas

Współczesny klient jest często osobą bardzo zapracowaną, dla której czas jest ogromną wartością. Kiedy wracamy zmęczeni po pracy, ostatnie na co mamy ochotę to wielogodzinne robienie zakupów. Choć nie jesteśmy w stanie uniknąć robienia zakupów, mamy szansę bardzo usprawnić ten proces. Śledząc najnowsze gazetki Lidla będziemy wiedzieć, kiedy dostępne są w promocji interesujące nas produkty. Wiedza ta pozwoli nam zaplanować zakupy. Kiedy dysponujemy przygotowaną listą zakupów, udajemy się do stoisk, na których znajduje się potrzebny nam towar. Nie jesteśmy również skłonni do chodzenia bez celu po sklepie, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko czas, ale również pieniądze. 

Wszystkie sklepy Lidl są rozplanowane bardzo intuicyjne, co sprawia, że klient, który zna tę sieć dyskontów nie ma problemów z poruszaniem się poruszaniem się po Lidlu, w którym znalazł się po raz pierwszy. Zakupy przebiegają więc bardzo sprawnie.

Dużym udogodnieniem w części sklepów Lidl są kasy samoobsługowe, które pozwalają do minimum ograniczyć czas stania w kolejce.

Jakie są godziny otwarcia Lidla?

Godziny otwarcia sklepów Lidl są dostosowane do potrzeb współczesnego klienta, który wychodzi z domu rano i często wraca późnym wieczorem. W tygodniu sklepy są czynne od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. W weekend godziny otwarcia mogą się nieco różnić. Warto zdawać sobie sprawę, że godziny działalności poszczególnych sklepów Lidl mogą się od siebie nieco różnić. Z tego względu zanim udamy się na zakupy wieczorem lub wcześnie rano, upewnijmy się o której godzinie dany sklep zaczyna i kończy swoją pracę. W internecie możemy również znaleźć informacje dotyczące największego natężenia ruchu w danej placówce (jest to szczególnie ważna informacja dla osób, które nie lubią stać w kolejkach).