AJ Produkty Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Gazetki promocyjne AJ – wyposażenie biura w promocyjnych cenach

AJ to firma specjalizująca się w wyposażeniu biur, zakładów przemysłowych, a także magazynów. Dziś możesz skorzystać z jej oferty na bardzo atrakcyjnych warunkach dzięki najnowszym materiałom promocyjnym. Wszystkie aktualne ulotki i katalogi AJ dostępne są w tym miejscu. Jeśli chcesz, żebyśmy wysłali je na Twojego maila – koniecznie daj nam znać.

AJ – firma z kilkudziesięcioletnią tradycją

AJ Produkty to firma, która swoją działalność na polskim rynku zaczęła już w 1975 roku. Jej założycielem jest Anders Johansson. W pierwszych latach działalności przedsiębiorstwo miało siedzibę w domu rodzinnym założyciela – w Hyltebruk. Sytuacja zmieniła się dopiero w 2012 roku, kiedy AJ przeniosła się do Halmstad. Zmiana lokalizacji sprawiła, że firma zaczęła dysponować znacznie większą powierzchnią magazynową. Firma oferująca meble dla firm od początku swojego istnienia intensywnie się rozrastała, co zaowocowało 26 spółkami w osiemnastu europejskich krajach. W Polsce firma posiada własny Showroom w Redzikowie koło Słupska. W tej chwili w ofercie firmy znajduje się ponad 15 tysięcy produktów dla biur, przemysłu, magazynów, czy szkół.

Materiały promocyjne AJ: niezawodny sposób na oszczędności

Regularne przeglądanie materiałów promocyjnych AJ jest polecane wszystkim przedsiębiorcom, którzy planują zakup wyposażenia do swojego biura i nie tylko. Dzięki starannie przygotowanym gazetkom (ich twórcy starali się, żeby zdjęcia jak najlepiej odzwierciedlały stan faktyczny poszczególnych produktów) możemy nie ruszając się z domu sprawdzić dostępność interesujących nas mebli i sporządzić listę zakupów. W gazetkach dostępne są szczegółowe informacje o meblach, a także przedziale czasu, kiedy są one dostępne w promocji (promocje są ograniczone w czasie, dlatego zawsze warto być na bieżąco). Korzystanie z oferty AJ to także bezpieczeństwo dla klientów, gdyż większość sprzedawanego asortymentu posiada ponad trzyletnią gwarancję. Kupując w AJ nie ryzykujemy, co często ma miejsce w przypadku zakupów w miejscach, które nie specjalizują się w produkcji i sprzedaży mebli biurowych (na przykład w supermarketach). Kupując meble AJ możemy mieć pewność, że zostały one stworzone przez profesjonalistów, którzy mają długie doświadczenie w projektowaniu mebli biurowych.

Oszczędzaj czas z katalogami AJ

Szukanie idealnych mebli do biura, czy magazynu może być czasochłonnym wyzwaniem. Nie każdego przedsiębiorcę na to stać. Często jego grafik jest przepełniony innymi obowiązkami. Współpraca z firmą AJ to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu. Materiały promocyjne dostępne są online, co sprawia, że możemy zapoznać się z ich treścią nie wychodząc z domu. Również zamówienie składane jest za pośrednictwem internetu, a zakupy możemy zrobić o każdej porze dnia i nocy. Dzięki gazetkom promocyjnym AJ możemy zapoznać się z asortymentem dostępnym w promocji i wykonać listę zakupów. Udowodniono, że osoby, które robią listy zakupów spędzają na nich znacznie mniej czasu (i wydają mniej pieniędzy) niż kupujący bez planu.

Gazetki promocyjne AJ: atrakcyjne meble do biura i sali konferencyjnej

Z gazetkami promocyjnymi AJ szybko znajdziesz meble i elementy dekoracyjne do biura i sali konferencyjnej. Szeroki asortyment firmy sprawia, że z łatwością wyposażysz wnętrza w rozmaitych stylach. Firma posiada szeroki wybór biurek (w tym również biurka komputerowe, czy biurka z regulowaną wysokością), krzeseł i foteli biurowych, szaf i regałów. Pomyślano również o funkcjonalnych i efektownych regałach pochłaniających hałas, czy ściankach działowych, które idealnie sprawdzają się w dużych biurach. W sklepie AJ możemy nabyć całe zestawy mebli lub poszczególne produkty. Meble wykonane są z różnorodnych materiałów, dostępne w zróżnicowanych cenach, co ułatwia dostosowanie zakupu do możliwości finansowych przedsiębiorcy.

Materiały promocyjne AJ: oferta dla przemysłu i magazynu

W ofercie firmy AJ można znaleźć wszystko, co potrzebne do wyposażenia funkcjonalnego magazynu, a także różnego rodzaju zakładów przemysłowych.

Ulotki Aj: z nimi urządzisz szatnię i przebieralnię

W katalogach AJ znajduje się bogaty wybór produktów potrzebnych do wyposażenia szatni i przebieralni. Dostępne są między innymi różnego rodzaju szafy, meble modułowe, ławki szatniowe, czy ławki do wilgotnych pomieszczeń.

Katalogu AJ: wszystko, co potrzebne do stołówki i jadalni

W gazetkach promocyjnych AJ są również meble i akcesoria, dzięki którym kompleksowo urządzimy stołówkę i jadalnię. W magazynach firmy znajdują się między innymi krzesła barowe, krzesła składane, wygodne krzesła do stołówki, wózki do stołówki, zestawy do stołówki, pojemniki do segregacji odpadów, stoły, ścianki działowe, czy też meble zewnętrzne.

Gazetki promocyjne AJ: oferta dla szkół i przedszkoli

Bogata oferta AJ obejmuje również meble do szkoły, meble do przedszkola, sofy, meble do szatni ina korytarz, wyposażenie stołówki szkolnej, meble do bibliotek, ekologiczne wyposażenie szkoły. Twórcy pomyśleli również o elementach redukujących hałas, czy praktycznym i efektownym oświetleniu.

Czy firma AJ prowadzi sprzedaż internetową?

Firma AJ prowadzi wyłącznie sprzedaż w internecie. Meble do biura lub magazynu możemy obejrzeć w showroomie. Jeżeli po dokonaniu zakupu i otrzymaniu przesyłki dojdziemy do wniosku, że zamówione produkty z jakichś przyczyn nie spełniają naszych oczekiwać – mamy dwa tygodnie na zwrot. Podczas zakupów możemy liczyć na profesjonalną pomoc doradców projektowych (usługa ta jest w pełni bezpłatna). Skorzystanie z pomocy profesjonalistów jest szczególnie rekomendowane osobom, które kupują meble do biura po raz pierwszy. Fachowcy z AJ doradzą nam, które rozwiązania będą najbardziej optymalne w przypadku naszej działalności, pomogą nam oni w dokonaniu pomiarów, przygotują projekt 3D, który pokaże jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Po złożeniu zamówienia oczekujemy na dostawę średnio przez około pięciu do dziesięciu dni roboczych. Koszty dostawy są uzależnione od wielkości zamówienia. W przypadku, gdy zamawiamy meble i akcesoria za kwotę przekraczającą 5000 zł, dostawa jest opłacana przez firmę AJ Produkty Sp. z.o.o.

Jakie są godziny otwarcia AJ?

Firma AJ prowadzi sprzedaż przez internet. Zamówienia możemy składać przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dostępność płatności internetowych sprawia, że za zakupy zapłacimy w ciągu kilku sekund. Jeżeli mamy możliwość dojechać w okolice Słupska, warto jest obejrzeć wybrane meble w showroomie (jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. W salonie pokazowym dostępnych jest ponad piętnaście tysięcy produktów, które znajdują się w stałej ofercie AJ. W miejscu tym możemy również skorzystać z porad doświadczonych ekspertów, którzy pomogą nam w wyborze optymalnych dla nas mebli i akcesoriów.

W przypadku, gdy nie jest to możliwe, możemy zapoznać się z produktami wirtualnym showroomie.

Pamiętajmy, że mamy czas na ich zwrot w sytuacji, gdy z jakichś powodów nie spełniają naszych oczekiwań.