Żabka Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Gazetki promocyjne Żabki – sposób na udane i oszczędne zakupy

Gazetki promocyjne sieci sklepów Żabka cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów. Dzięki materiałom promocyjnym możemy jako pierwsi dowiedzieć się o najciekawszych promocjach. Umiejętne korzystanie z gazetek sprawi, że za nasze zakupy zapłacimy mniej niż zazwyczaj. W tej chwili gazetki promocyjne Żabki są dostępne nie tylko w formie papierowej, ale również w wersji elektronicznej. Jeżeli mamy takie życzenie możemy otrzymać aktualne materiały promocyjne na nasz adres e-mail. Co warto wiedzieć o sieci sklepów Żabka? Jak kupować taniej dzięki wykorzystaniu materiałów promocyjnych?

Żabka – sieć niewielkich sklepów, które spotkamy w każdym mieście

Żabka jest to polska sieć niewielkich sklepów, które funkcjonują na zasadzie franczyzy. Pierwsza Żabka pojawiła się w 1998 roku (jej twórcą jest Mariusz Świtalski – założyciel sklepów Biedronka i hurtowni Eurocash). Dwadzieścia lat później na polskim rynku działało już 7103 sklepy tej marki. Żabka to sklepy typu convenience store, czyli małe sklepiki położone w dzielnicach mieszkaniowych, ewentualnie w innych dogodnych dla większości sklepów lokalizacjach. Sprzedają one produkty związane z bieżącymi potrzebami (gotowe dania, papierosy, słodycze, przekąski, napoje, alkohol, środki higieny osobistej, środki czystości), a czasem także losy na loterię. Centrala firmy ma swoją siedzibę w Poznaniu. Żabka dysponuje siedmioma centrami logistycznymi: w Pruszczu Gdańskim, Szałszy, Komornikach, Tyńcu Małym, Plewiskach, Tychach, Nadarzynie. W 2009 roku Żabka poszerzyła swój asortyment o kawę i ciepłe przekąski. Ważnym momentem w działalności sieci sklepów Żabka było podpisanie umowy z Pocztą Polską na odbieranie przesyłek. W efekcie sklepy Żabka stały się jednocześnie placówkami pocztowymi, co pozwoliło im ominąć zakaz handlu w niedzielę.

Gazetki promocyjne Żabka: sposób na tańsze zakupy

Z gazetkami promocyjnymi Żabka możemy kupować znacznie taniej. Pojedyncze produkty są tu zazwyczaj nieco droższe niż w supermarketach. Jeżeli jednak kupimy je w promocji, różnica cen nie będzie odczuwalna. W gazetkach promocyjnych znajdziemy ofertą napojów i napojów alkoholowych w bardzo atrakcyjnych promocjach. Zazwyczaj mamy możliwość zapłacenia mniej, jeżeli zdecydujemy się na zakup kilku sztuk danego produktu. Zanim wybierzemy się na zakupy musimy pamiętać, że niektóre promocje dostępne są jedynie z aplikacją Żabki. Z aplikacją przy każdych zakupach zbieramy punkty, które następnie wymieniane są na atrakcyjne nagrody. Posiadając aplikację żabka na swoim telefonie możemy szybko zlokalizować najbliższy sklep tej sieci. Aplikacja żappka będzie działała systemie Android w wersji od 6.0, a także w systemie iOS od wersji 11.3 (od 5s).

Katalogi Żabka: szeroki wybór asortymentu, który zaspokoi nasze bieżące potrzeby

W sklepach sieci Żabka nie zrobimy raczej zakupów żywieniowych na cały tydzień (choć i to jest możliwe). Kupimy za to produkty potrzebne nam na bieżąco. Do Żabki warto udać się szczególnie w niedzielę i święta, kiedy wszystkie sklepy są zamknięte, a my zauważamy, że nasza lodówka świeci pustkami. Znajdziemy tu między innymi duży wybór napojów, przekąsek, słodyczy, różnego rodzaju dania gotowe (sałatki, mrożone pizze, zestawy obiadowe, kanapki, zapiekanki, frytki, a nawet pierogi, czy pyzy). W ofercie sklepu dostępne są także artykuły higieniczne, środki czystości, czy podstawowe kosmetyki. Asortyment w poszczególnych sklepach tej sieci może się nieco różnić (jest uzależniony między innymi od wielkości obiektu).

Żabka to sklep, który posiada atrakcyjne marki własne – na przykład Szamamm (obiady do odgrzania na szybko), szoty S!, Foodini (czyli płynne przekąski), Tomcio Paluch (kanapki idealne na drugie śniadanie w biegu), Dobra Karma (zdrowa żywność o bardzo dobrych składach), Plant Hunter (produkty wegańskie), Haps, Wycisk, Good Mood, Level up, Od Nowa, Le’frog i wiele innych.

Gazetki promocyjne Żabka: drobne usługi, które ułatwiają życie

W sklepach Żabka możemy skorzystać z takich usług jak między innymi wypłata gotówki (sprawdza się doskonale, jeżeli w pobliżu nie ma bankomatu) lub wpłata gotówki na kartę. Przy okazji zakupów  w Żabce można zagrać w Lotto, odebrać, wysłać lub zostawić paczkę (swoją przesyłkę możemy śledzić przy pomocy aplikacji żappka post), kupić i zarejestrować starter do telefonu. Sklepy Żabka to dobre miejsce, żeby opłacić rachunki, kupić kody do gier, doładować kartę miejską, kupić prąd.

Materiały promocyjne Żabka: zakupy, kawa i ciepłe przekąski

Od 2009 roku w sklepach Żabka można napić się kawy, a także zamówić ciepłą przekąskę (popularnością cieszą się między innymi przygotowywane na miejscu hot dogi). Jest to dobry pomysł, gdy jesteśmy na mieście i mamy ochotę zrobić sobie krótką przerwę.

Gazetki promocyjne Żabka, które pozwolą nam oszczędzać czas

Korzystając z gazetek promocyjnych sklepów Żabka możemy zaoszczędzić sporo czasu. Gdy zapoznamy się z materiałami promocyjnymi online, będziemy mogli stworzyć listę niezbędnych produktów, która znacznie ułatwi nam zrobienie zakupów. Osoby, które idą na zakupy bez listy, zazwyczaj dopiero w sklepie zaczynają się zastanawiać jakie produkty są im potrzebne. W rezultacie marnują dużo czasu (a także pieniędzy).

Żabka to sklep stworzony po to, żebyśmy mogli zrobić szybkie zakupy. Większość placówek tej sieci znajduje się w bardzo dogodnych lokalizacjach – na przykład w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Jeżeli zauważymy, że brakuje nam jakiegoś produktu lub zamierzamy zrobić niewielkie, szybkie zakupy – Żabka będzie dla nas najlepszym wyborem.

Czy Żabka oferuje możliwość zrobienia zakupów przez internet?

Zakupy przez internet z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nim możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Możliwość zrobienia zakupów online oferują nam duże hipermarkety. Żabka to natomiast mały sklep z najbardziej podstawowym asortymentem. Jest ona nastawiona na szybkie zakupy, a także zakupy w dni świąteczne. Żabka nie posiada klasycznego sklepu internetowego, jednak możemy zrobić w niej zakupy za pomocą aplikacji Uber Eats (wszystkie informacje dotyczące tej usługi znajdziemy na stronie ubereats.com).

W jakich godzinach otwarte są sklepy Żabka?

Jedną z największych zalet sklepów Żabka jest długi czas pracy. Większość sklepów tej sieci jest otwarta od 6 rano do 23. Niektóre Żabki (zwłaszcza zlokalizowane w strategicznych punktach) są czynne przez całą dobę. Podpisanie umowy z Pocztą Polską sprawiło, że sklepy Żabka stały się automatycznie placówkami pocztowymi. Dzięki temu mogą one pracować w niedziele i święta. Jest to duże udogodnienie dla klientów, którzy w dni wolne od pracy zazwyczaj mogą zrobić zakupy jedynie w Żabce. Choć większość sklepów tej sieci jest otwarta od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora, przed wyjściem na zakupy warto sprawdzić w jakich godzinach pracuje danego dnia nasz sklep (informacje na ten temat są dostępne w internecie). Jest to ważne zwłaszcza w dni świąteczne, kiedy sklepy mogą pracować w innych godzinach niż zazwyczaj.