Castorama Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Zakupy w Castoramie tylko z aktualnymi gazetkami promocyjnymi

Castorama jest największą siecią sklepów budowlano-remontowych w Polsce. Możesz tu kupić wszystko, co potrzebne do domu i ogrodu. Zachęcamy do robienia zakupów w Castoramie z gazetkami promocyjnymi, które znajdziesz tu, ewentualnie otrzymasz na swój adres e-mail.

Historia sieci sklepów Castorama

Historia francuskiej sieci sklepów Castorama sięga roku 1969, kiedy to otworzono pierwszy wielkopowierzchniowy sklep z akcesoriami do majsterkowania w Englos, niedaleko Lille. Pierwszy sklep oferował szeroką gamę towarów i 250 miejsc parkingowych. Biznes okazał się strzałem w dziesiątkę, a ilość artykułów w kolejnych latach znacznie wzrosła. Powodzenia na francuskim rynku sprawiły, że w 1988 roku zdecydowano się na otworzenie pierwszego sklepu Castorama we Włoszech. Kolejną przełomową datą jest rok 1998, kiedy Castorama staje się trzecim na świecie dystrybutorem akcesoriów do majsterkowania. W tym samym roku następuje porozumienie o współpracy Castoramy i angielskiej sieci B&Q. Do grupy dołącza również Brico Depot. Przełomową datą dla firmy jest 2002 rok, kiedy Castoramę przejmuje Grupa Kingfisher. Pierwsza Castorama w Polsce pojawiła się w roku 1994. Pierwsze biuro firmy zlokalizowane jest przy ulicy Marszałkowskiej (zatrudnia ono dziesięciu pracowników). W 1996 roku odbywają się pierwsze negocjacje, poszukiwanie dostawców i opracowywanie asortymentu produktów. Drugie biuro Castoramy w Polsce powstaje w Warszawie, przy ulicy Waryńskiego, trzecie natomiast przy ulicy Popularnej 71 (tu znajduje się także najstarszy sklep Castorama Polska – otworzony w 1997 roku). W kolejnych latach Castorama otwiera salony w Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Sosnowcu, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku, Opolu, Katowicach i wielu innych polskich miastach. Na lata 2000-2009 przypada bardzo intensywny rozwój sieci sklepów. W roku 2000 otworzono nową siedzibę firmy przy ulicy Krakowiaków 78 w Warszawie. Od 2009 roku obowiązki Dyrektora Generalnego Castorama Polska pełni Janusz Lella, natomiast w lipcu 2015 stanowisko to przejmuje Sebastian Krysiak.

Oszczędne zakupy z materiałami promocyjnymi Castorama

W sklepach Castorama znajdziemy wiele produktów niezbędnych dla domu i ogrodu w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że możemy kupować je jeszcze taniej. Jest to możliwe dzięki materiałom promocyjnych, w których dostępne są liczne promocje. Przeglądanie gazetek promocyjnych opłaca się niezależnie od tego czy planujemy duże, czy niewielkie zakupy. Osoby, które planują remont mieszkania lub aranżację ogrodu za sprawą materiałów promocyjnych mogą dużo zaoszczędzić na jednorazowych zakupach (zniżki nierzadko sięgają nawet kilkudziesięciu procent). Nawet jeżeli do Castoramy przychodzimy po drobne zakupy, w skali kilku miesięcy, czy roku może się okazać, że korzystanie z gazetek promocyjnych pozwala nam zaoszczędzić naprawdę pokaźne kwoty. Wielką zaletą regularnego czytania gazetek promocyjnych jest nauka planowania. Z materiałów tych dowiadujemy się o ciekawym asortymencie sklepów, zyskujemy także informacje, kiedy interesujące nas produkty dostępne są z rabatami. Na podstawie tych informacji możemy stworzyć listę promocyjnych zakupów. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż oszczędzamy, a jednocześnie z niczego nie rezygnujemy.

Katalogi Castorama: szeroki asortyment, z którym wyposażysz dom i ogród

Sklepy Castorama są doskonale wyposażone. Kupimy w nich wszystkie sprzęty i akcesoria potrzebne w domu i ogrodzie, a także wiele innych ciekawych produktów. Firma oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, bramy garażowe, okna, systemy rynnowe, pokrycia dachowe, parapety, akcesoria do drzwi i okien. W Castoramie można kupić sprzęt budowlany (między innymi betoniarki, drabiny, taczki, wyciągarki). W sklepie znajduje się dział technika grzewcza i ogrzewanie, w którym dostępne są grzejniki, podgrzewacze wody, kotły i piece, ogrzewanie podłogowe. Znajdziemy tu również instalacje wodne, instalacje kominkowe, instalacje elektryczne, przedłużacze, wentylatory i klimatyzatory, instalacje elektroniczne i TV. W sklepie znajdują się osobne działy poświęcone armaturze łazienkowej, WC. Castorama oferuje szeroki wybór kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek. Kupimy tu schody i balustrady, materiały podłogowe z drewna i innych surowców, płytki ścienne, elewacyjne, tapety, różnego rodzaju farby, tynki, rozpuszczalniki. Castorama dysponuje bardzo bogatym wyposażeniem do kuchni. Zaopatrzymy się tu w dekoracje okienne, oświetlenie do wszystkich pomieszczeń, meble, akcesoria do dekoracji wnętrz i przechowywania, akcesoria łazienkowe, wykończenie podłogi. W tym samym sklepie dostępne jest wszystko, co potrzebne do aranżacji ogrodu -architektura ogrodowa, meble i ogrodzenia do ogrodu, ziemie i podłoża, środki ochrony roślin, systemy nawadniające, rozmaite narzędzia, które przydają się przy pracach ogrodowych.

Gazetki promocyjne Castorama: sposób na lepsze gospodarowanie czasem

Nawyk regularnego przeglądania gazetek promocyjnych Castoramy tylko pozornie wydaje się stratą czasu. Wręcz przeciwnie – może pomóc nam go zaoszczędzić. Materiały promocyjne umożliwią nam zapoznanie się z produktami dostępnymi w Castoramie, które są objęte rabatem. Dzięki zamieszczonym w nim informacjom stworzymy listę zakupów, z którą udamy się do sklepu. Robienie zakupów z listą zwiększa prawdopodobieństwo, że kupimy tylko to czego naprawdę potrzebujemy i nie spędzimy w sklepie większości dnia. Osoby, które nie mają czasu na dojazd do sklepu stacjonarnego mogą zdecydować się na skorzystanie ze świetnie zaopatrzonego sklepu internetowego, który jest dostępny przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Czy Castorama prowadzi sprzedaż przez internet?

W Castoramie można zrobić zakupy przez internet. Zamówienie można opłacić dzięki systemowi przelewy 24. Istnieje możliwość odebrania zakupu w wybranym sklepie lub zamówienia dostawy pod wskazany adres. Koszty dostawy uzależnione są od naszej lokalizacji, a także wielkości zamówienia. Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy transportowej lub kurierem. Firma oferuje swoim klientom również możliwość złożenia zamówienia telefonicznie – jest to idealnie rozwiązanie dla osób lub firm, które są w trakcie prowadzenia prac budowlanych i remontowych i nie mają czasu lub możliwości, żeby skorzystać ze sklepu internetowego. W sytuacji gdy dotrze do nas towar wadliwy, Castorama oferuje pomoc przy jego naprawie lub wymianie. W przypadku każdych zakupów w Castoramie mamy możliwość zwrotu zamówionego towaru (czas zwrotu ni jest ograniczony).

W jakich godzinach są otwarte sklepy Castorama?

Niemal wszystkie sklepy Castorama są otwarte od wczesnego rana do późnego wieczora, co sprawia, że mogą z nich korzystać klienci pracujący w różnych godzinach. Pamiętajmy, że godziny otwarcia poszczególnych placówek mogą się nieco różnić. Z tego też względu jeśli wybieramy się do Castoramy w „nietypowych” godzinach, koniecznie upewnijmy się, czy wybrany przez nas sklep jest wówczas otwarty. Jeżeli mamy taką potrzebę, możemy też upewnić się w jakich godzinach w sklepie jest największy ruch.