Carrefour Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Carrefour – gazetki promocyjne dla lubiących sprytne zakupy

Ulotki promocyjne i katalogi sieci sklepów Carrefour pozwolą Ci kupować taniej i szybciej. Koniecznie zapoznaj się z aktualnymi w tym tygodniu gazetkami. Znajdziesz je wszystkie w tym miejscu lub jeśli wolisz – możemy przesłać je na Twojego maila. W ten sposób będziesz mieć je zawsze pod ręką.

Carrefour – francuska sieć supermarketów z długą historią

Historia sieci supermarketów Carrefour sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. To wówczas w Annecy otworzono pierwszy sklep, którego właścicielami były rodziny Marcela Fourniera i Louisa Defforeya. Nazwa Carrefour w języku francuskim oznacza skrzyżowanie. Wywodzi się ona od skrzyżowania pięciu ulic, przy którym został wybudowany pierwszy sklep tej marki. Sieć supermarketów Carrefour stała się bardzo popularna we Francji. Z czasem firma zaczęła budować sklepy również za granicą. Współcześnie supermarkety i hipermarkety Carrefour znajdują się już na czterech kontynentach, łącznie w 34 krajach (w 2013 roku na świecie było już 10105 sklepów Carrefour). Firma otworzyła także stacje benzynowe Carrefour. Pierwszy sklep poza granicami Francji pojawił się w Belgii w 1969 roku, natomiast pierwszy Carrefour w Polsce powstał w Łodzi w 1997 roku. Obecnie Carrefour jest jedną z największych sieci handlowych działających w naszym kraju. Prowadzi od sklepy w pięciu formatach handlowych. Największe to hipermarkety, które znajdują się zazwyczaj w galeriach handlowych (oferują one pełny zakres produktów i usług). W Polsce spotkamy także sklepy osiedlowe (Carrefour Market), których powierzchnia jest nie większa niż 2000 metrów kwadratowych. Jeszcze mniejsze są Carrefour Express – sklepy franczyzowe, których powierzchnia waha się pomiędzy 100 a 500 metrów kwadratowych. Carrefour prowadzi także sklepy typu convenience i Globi.

Gazetki promocyjne Carrefour: kupuj taniej

Gazetki promocyjne Carrefour zostały stworzone po to, by ułatwić klientom tańsze zakupy. Aktualna gazetka promocyjna przyda się osobom, które robią zakupy codziennie, a także tym, którzy do hipermarketu udają się raz w tygodniu. Przed każdą wizytą w sklepie warto jest sprawdzić jakie produkty dostępne są tego dnia w promocji. Na podstawie tych informacji możemy sporządzić listę zakupów. Wybierając się na zakupy musimy pamiętać, by sprawdzić dla jakich sklepów Carrefour dedykowana jest dana gazetka (inne materiały promocyjne posiadają hipermarkety, inne natomiast mniejsze sklepy – pamiętajmy, żeby się nie pomylić).

Część produktów dostępnych jest w rabatowych cenach jedynie z kartą Carrefour, w którą zdecydowanie opłaca się zaopatrzyć.

Dzięki gazetkom Carrefour nie przegapisz najlepszych okazji

Jeżeli w nadchodzącym tygodniu wybierasz się na zakupy, nie zapomnij o zapoznaniu się z najnowszą gazetką Carrefour. Dzięki niej nie pominiesz najbardziej atrakcyjnych okazji cenowych. Pamiętaj jedynie o tym, żeby upewnić się w jakich dniach interesujące Cię produkty są przecenione. W katalogach Carrefour wszystkie oferty są szczegółowo opisane.

Materiały promocyjne Carrefour są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających inspiracji zakupowych. Dzięki nim dowiesz się o najciekawszym asortymencie, być może odkryjesz fantastyczny pomysł na prezent.

Ulotki Carrefour pomogą Ci oszczędzać czas

Zakupy z ulotkami Carrefour umożliwiają nam zaoszczędzenie czasu, który możemy spędzić z najbliższymi lub zajmować się rzeczami, które sprawiają nam przyjemność. Dzięki ulotkom szybko wytypujemy najbardziej atrakcyjne oferty i stworzymy listę zakupów. Zakupy z listą zakupów są natomiast kilka razy szybsze i bardziej sprawne. Jeżeli mieszkamy w Warszawie, Katowicach lub Krakowie, możemy zaoszczędzić czas robiąc zakupy przez internet (wiele promocji jest dostępnych także w sprzedaży internetowej). Jest to dobre rozwiązanie nawet wówczas, gdy wybieramy się do hipermarketu. Dzięki możliwości zrobienia zakupów online, wszystkie zamówione produkty będą czekały na nas zapakowane w jednym miejscu.

Klienci, którym zależy na czasie z pewnością docenią wprowadzony w hipermarketach Carrefour system jednej kolejki, który znacząco skraca czas oczekiwania. Sposobem na szybsze zrobienie zakupów jest również skorzystanie z kas samoobsługowych.

Carrefour – bogata oferta dla najbardziej wymagających

Asortyment Carrefour, szczególnie w hipermarketach jest niezwykle bogaty. Możesz kupić tu wszystko czego potrzebujesz dla siebie i swojej rodziny. Nie masz też potrzeby odwiedzania żadnych innych sklepów. W Carrefour zrobisz kompleksowe zakupy spożywcze (sklep dysponuje szerokim wyborem produktów spożywczych z różnych stron świata, w tym wysokiej jakości rybami i owocami morza). W sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne dla dziecka – żywność, ubrania, zabawki, kosmetyki, a także artykuły szkolne. 

W hipermarketach Carrefour znajduje się duży wybór odzieży, bielizny, obuwia, a także odzieży i obuwia sportowego dla kobiet i mężczyzn. W sklepie istnieje także dział poświęcony zwierzętom – kupisz tu różne rodzaje karm dla psów i kotów, a także innych zwierząt domowych. W dziale drogeria dostępne są kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, dezodoranty i perfumy, akcesoria higieniczne, kosmetyki i przybory do makijażu, kosmetyki i akcesoria do włosów. Carrefour dysponuje szerokim wyborem alkoholi z całego świata (w tym dobrej jakości francuskimi winami w przystępnych cenach).

W Carrefour zrobisz także zakupy niecodzienne – kupisz komputery, gry, konsole, sprzęt RTV i AGD, telefony, laptopy, akcesoria do samochodów, a także wiele innych sprzętów, bez których współczesny człowiek nie może się obyć.

Czy Carrefour prowadzi sprzedaż online?

Carrefour jest jednym ze sklepów, który oferuje swoim klientom możliwość zrobienia zakupów przez internet. Jednocześnie należy pamiętać, że usługa ta nie jest dostępna we wszystkich miastach. Zakupy online można zrobić w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W przyszłości liczba miast, gdzie zakupy będzie można zamówić do domu z pewnością się zwiększy.

Zamawiając zakupy przez internet możemy zdecydować się na jedną z kilku usług. Jeżeli mamy taką możliwość, możemy przyjechać do sklepu, w którym złożyliśmy zamówienie internetowe i odebrać skompletowane zakupy (jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią stać w kolejkach). Możemy również poprosić o zapakowanie zakupów do bagażnika naszego samochodu (nie musimy nawet wychodzić z auta). Carrefour online oferuje nam dostarczenie zakupów pod drzwi naszego mieszkania już w ciągu trzech godzin od złożenia zamówienia. Dostawa nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jej warunkiem jest jednak zrobienie zakupów za określoną kwotę.

Godziny otwarcia sklepów Carrefour?

Godziny otwarcia sklepów Carrefour są przystosowane do potrzeb współczesnego zapracowanego człowieka. Większość sklepów jest otwarta od wczesnych godzin porannych i zamykana późnym wieczorem. Można znaleźć także sklepy całodobowe. Przypominamy, że godziny otwarcia mogą różnić się w weekendy. Osoby, które chcą udać się na zakupy wcześnie rano lub późnym wieczorem powinny sprawdzić godziny otwarcia wybranego sklepu w internecie (wyeliminujemy wówczas ryzyko, że pojawimy się zbyt późno lub za wcześnie).