Intermarche Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Gazetki promocyjne Intermarche: idealne na mniejsze i większe zakupy

Dzięki umiejętnemu korzystaniu z gazetek promocyjnych możesz wydawać mniej, jednocześnie nie rezygnując z niczego. Starannie zaprojektowane materiały promocyjne pomogą Ci poznać bogatą ofertę sklepów Intermarche i stworzyć listę zakupów. Wszystkie aktualne gazetki można przeglądać w tym miejscu. Jeżeli masz takie życzenie – możemy wysłać je na Twojego maila.

Intermarche – sieć sklepów spożywczo-przemysłowych z kilkudziesięcioletnią historią

Intermarche to wywodząca się z Francji sieć supermarketów oferujących asortyment spożywczy i przemysłowy. Pierwszy sklep tej sieci pojawił się już w 1969 roku. Początkowo figurował pod nazwą EX Offices de distribution. Nazwa Intermarche pojawiła się w 1972 roku. Po zdobyciu popularności we Francji firma zaczęła otwierać oddziały zagraniczne. Początki Intermarche w Polsce sięgają 1996 roku, kiedy to w Poznaniu otworzono pierwsze centrum logistyczne i zakupowe. Pierwszy sklep Intermarche w naszym kraju pojawił się rok później. Ważną dla Intermarche datą jest rok 2002, kiedy uruchomiono pierwszą stację paliw sieci (na terenie Europy jest ich ponad 1700 – w Polsce dostawcami paliwa są Gaspol i Orlen PetroCentrum), powołano do życia oddział struktury centralnej w Pruszczu Gdańskim i Katowicach, a także wprowadzono Radio Muszkieterów do wszystkich punktów sprzedaży. W 2005 roku świętowano otwarcie setnego sklepu Intermarche w Polsce. Trzy lata później rozpoczęto realizację wieloletnich projektów: Oddaj krew, Uratuj życie, Muszkieterowie dla Polek, Konwój Muszkieterów, Place zabaw – Muszkieterowie (aktywna działalność społeczna sprawia, że zainteresowanie siecią sklepów wzrasta). W chwili obecnej w Polsce działa ponad 230 sklepów Intermarche.

Aktualne gazetki Intermarche: bądź na bieżąco i nie przegap żadnej promocji

Dzięki regularnemu śledzeniu materiałów promocyjnych Intermarche będziesz wiedział o wszystkich interesujących produktach, a także okazjach cenowych. Z tą wiedzą będziesz mógł przygotować się do zakupów, za które zapłacisz znacznie mniej niż zazwyczaj. Pamiętaj, żeby sprawdzić, czy wybrana gazetka jest aktualna – wszystkie promocje Intermarche obowiązują w ściśle określonym czasie.

Bogata oferta Intermarche – dla wymagających klientów

Oferta sieci sklepów Intermarche jest szeroka, a nowych interesujących produktów stale tu przybywa. W supermarketach możemy zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce, pieczywo, nabiał, słodycze, wędliny i mięsa, mrożonki, dania gotowe i germażeryjne, ryby i owoce morza, różnego rodzaju napoje (w tym również napoje alkoholowe). Sklepy dysponują szerokim wyborem produktów dla matki i dziecka, chemią gospodarczą, kosmetykami, żywnością i akcesoriami dla zwierząt. Możemy tu również nabyć sprzęty i akcesoria potrzebne w domu i w samochodzie. Intermarche to również dział papierniczy, w którym można kupić wszystko co niezbędne do szkoły i biura. Intermarche posiada także marki własne, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością i niezwykle przystępną ceną. Francuska sieć sklepów zdobywa rzesze nowych zwolenników, ponieważ można tu kupić wszystko, czego potrzebuje przeciętne gospodarstwo domowe (w efekcie nie mamy konieczności odwiedzania innych sklepów i oszczędzamy czas).

Nowe gazetki Intermarche: oszczędzaj na zakupach

Katalogi i ulotki Intermarche naprawdę pozwolą Ci zaoszczędzić. Ich częste przeglądanie tylko z pozoru wydaje się stratą czasu. Dzięki informacjom o planowanych promocjach będziesz mógł zastanowić się jakie produkty są Ci potrzebne, stworzyć listę zakupów, a także zaplanować wizytę w supermarkecie na najbardziej dogodny termin. Uwzględnienie promocji w miesięcznych zakupach pozwala często na znaczne oszczędności. Nikt nie lubi dowiadywać się, że za swoje zakupy mógł zapłacić kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych taniej. Śledzenie materiałów promocyjnych pomoże nam uniknąć takich sytuacji. Ważne jest też, że oszczędzając kupujemy wszystko, co kupowaliśmy do tej pory. Inteligentne podejście do zakupów pozwoli nam odkładać pieniądze, a jednocześnie unikać jakichkolwiek wyrzeczeń. Śledzenie aktualnych gazetek Intermarche nic nas nie kosztuje. Nie musimy nawet wybierać się po nie do sklepu, gdyż są dostępne online. Warto korzystać z takich okazji.

Katalogi Intermarche: niezbędne dla cierpiących na chroniczny brak czasu

Każdy z nas słyszał o tym, że czas to pieniądz. W kontekście tego powiedzenia warto zastanowić się jak długo robimy zakupy. Większość z nas dojdzie prawdopodobnie do wniosku, że zbyt długo. Chodzenie po sklepach i szukanie atrakcyjnych ofert cenowych trwa tyle czasu, że promocje te przestają być dla nas opłacalne. Jeżeli chcemy oszczędzać nie tylko czas, ale również pieniądze, korzystajmy z ulotek promocyjnych Intermarche. Możemy przejrzeć je w domu i wytypować produkty, na których nam zależy. Ze stworzoną w ten sposób listą zakupów idziemy do sklepu i wybieramy tylko to co jest nam potrzebne. Osoby, które posiadają listę zakupów rzadko tracą czas na chodzenie po całym sklepie i przeglądaniu asortymentu. Zazwyczaj po wykonaniu zadania udają się bezpośrednio do kasy, przez co ich zakupy trwają zdecydowanie krócej niż w sytuacji, gdyby nie posiadali listy potrzebnych artykułów.

Czy Intermarche zajmuje się sprzedażą internetową?

Intermarche oferuje swoim klientom możliwość zrobienia zakupów online (usługa ta jest jednak dostępna tylko w wybranych lokalizacjach). Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu. Robiąc zakupy przez internet możemy zapłacić przelewem internetowym lub dokonać płatności przy odbiorze. Sklep internetowy jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, co sprawia, że nawet osoba odwiedzająca go po raz pierwszy może szybko i sprawnie zrobić zakupy. Stali klienci mogą tu liczyć na atrakcyjne rabaty. Sklep daje gwarancję, że pracownik kompletujące nasze zamówienie będzie wybierał tylko świeże i najwyższej jakości produkty. Zamówienie możemy odebrać przyjeżdżając do supermarketu, w którym złożyliśmy zamówienie, przyjeżdżając do miejsca oznaczonego jako Drive Intermarche, odwiedzając punkt obsługi klienta (sposób odbioru ustalamy przy składaniu zamówienia). Twórcy sklepu internetowego postarali się, żeby kolejne zakupy były szybsze i łatwiejsze. Mamy możliwość przekształcenia ostatniej listy zakupów (lub jej ponowienia) lub stworzenia listy nowej.

W jakich godzinach są otwarte supermarkety Intermarche?

W Polsce czas otwarcia sklepów Intermarche został zaplanowany w taki sposób, żeby każdy klient miał szansę na zrobienie zakupów o dogodnej dla siebie porze. Sklepy zazwyczaj rozpoczynają swoją działalność o 6 rano, a zamykane są około 22. Trzeba pamiętać, że godziny otwarcia w poszczególnych sklepach mogą nieco się od siebie różnić. Warto mieć to na uwadze, kiedy chcemy zrobić zakupy wcześnie rano lub w późnych godzinach wieczornych. Dobrze jest sprawdzić w internecie, czy wybrany przez nas sklep pracuje w określonych godzinach. Korzystając z sieci możemy również się przekonać, kiedy w danym punkcie jest największe natężenie ruchu (możemy wówczas zaplanować zakupy na czas, gdy klientów jest w sklepie jak najmniej).