Bricomarche Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Bricomarche: gazetka promocyjna, z którą kupisz taniej

Bricomarche jest to sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, w których kupisz wiele produktów niezbędnych dla Twojego domu. Jeżeli zależy Ci, żeby kupować taniej (a jednocześnie z niczego nie rezygnować), koniecznie zapoznaj się z najświeższymi ulotkami promocyjnymi Bricomarche. Żeby je zdobyć nie musisz nawet wychodzić z domu – wszystkie materiały dostępne są w tym miejscu. Jeśli masz takie życzenie – podaj nam swój adres e-mail, a wyślemy je do Ciebie.

Bricomarche – sieć sklepów z tradycjami

Bricomarche jest europejską siecią supermarketów oferujących artykuły budowlane i dekoracyjne założoną i prowadzoną przez Grupę Muszkieterów (europejskie stowarzyszenie niezależnych przedsiębiorców, które obecne jest w wielu sektorach gospodarki we Francji, w Polsce, Belgii, a także Portugalii). Do Grupy Muszkieterów wchodzą: markety Intermarche, Bricomarche, Netto, Brico Cash, Proivre Rouge, Roady. Sieć Bricomarche została założone w 1979 roku we Francji. Pierwszy sklep w Polsce został otworzony w Żarach w 2000 roku. Sieć supermarketów zdobyła zainteresowanie i uznanie klientów, co sprawiło, że w kolejnych latach zaczęły powstawać kolejne sklepy.  W roku 2010 zdecydowano się na zmianę wystroju sklepów, a także zmianę logo. W niektórych placówkach powiększono także ogrody. W 2013 roku Bricomarche otrzymało certyfikat wiarygodności biznesowej. W roku następnym sieć zostaje uhonorowana tytułem „Dystrybutor Roku” w kategoriach „Szeroka oferta”, a także „Najlepszy doradca”. W 2019 roku w Polsce działało już 160 supermarketów Bricomarche. Bricomarche stawia na dużą (od 1000 do 5000 metrów kwadratowych), komfortową dla klientów powierzchnie sklepów. Wiele supermarketów zlokalizowanych jest w mniejszych miejscowościach.

Aktualne gazetki Bricomarche: przekonaj się ile możesz zaoszczędzić

Aktualne gazetki Bricomarche to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby zaoszczędzić, a jednocześnie nie chcą z niczego rezygnować. Umiejętne korzystanie z materiałów promocyjnych może nam to zapewnić. W gazetce promocyjnej znajdziemy asortyment, który objęty jest rabatem. Dowiemy się z niej również od kiedy do kiedy promocja będzie trwała. Jest to świetna okazja, żeby zaplanować zakupy. Warto zdawać sobie sprawę, że w ten sposób jesteśmy w stanie zaoszczędzić na zakupach nawet kilkadziesiąt procent. Z ulotek promocyjnych warto korzystać zarówno wtedy, gdy planujemy duże zakupy, jak i wówczas, gdy kupujemy pojedyncze produkty. W przypadku drobnych zakupów oszczędności nie będą odczuwalne od razu, jednak w skali kilku miesięcy lub roku okaże się, że w naszej skarbonce uzbierała się pokaźna kwota.

Katalogi Bricomarche: dla tych, którzy chcą oszczędzać pieniądze i czas

Korzystanie z gazetek Bricomarche to dobry pomysł nie tylko wówczas, gdy zależy nam na zaoszczędzeniu pieniędzy. Pozwalają nam one zaoszczędzić także sporo czasu. Bricomarche należy do sklepów, w których dla wielu osób czas się zatrzymuje. Nie możemy jednak spędzać całych dni na zakupach, dlatego warto jest sprawdzić jakie produkty możemy kupić w promocyjnych cenach i sporządzić listę zakupów. Kiedy wchodzimy do sklepu z wcześniej przygotowaną listą zakupów i dokładnie wiemy co chcemy kupić, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że zmarnujemy zbyt wiele czasu i wyjdziemy z koszykiem niepotrzebnych produktów. Osoby, które nie mają czasu, żeby wybrać się do stacjonarnego sklepu Bricomarche mogą zrobić zakupy przez internet. Jest to znakomity sposób na efektywne wykorzystanie czasu, gdyż sklep internetowy jest otwarty 24 godziny na dobę.

Bogaty asortyment Bricomarche

Sklepy Bricomarche są bardzo cenione przez klientów za bogaty asortyment. Kupimy w nich wszystko, co potrzebne do łazienki i kuchni. W ofercie znajduje się między innymi armatura łazienkowa, płytki i gresy, meble łazienkowe i lustra, artykuły sanitarne, grzejniki i wentylatory, akcesoria łazienkowe, zlewozmywaki, blaty kuchenne, baterie kuchenne, okapy. Z Bricomarche zaopatrzymy nasz ogród w podłoża, ziemie, środki ochrony roślin, donice, kwietniki, szklarnie, tunele foliowe, opryskiwacze, zraszacze, różnego rodzaju cebulki, rośliny i nasiona, zestawy mebli ogrodowych, grille, hamaki, huśtawki, place zabaw, basen, oczka wodne, dekoracje ogrodowe, oświetlenie, czy altany. W znakomicie wyposażonym sklepie znajduje się kącik dziecięcy, a w nim baseny, baseniki, piaskownice, namioty dziecięce, akcesoria do pływania, zabawki. W Bricomerche dostępny jest duży wybór okien schodów, paneli ściennych, paneli podłogowych, drzwi, elementów do montażu. Jest tu szeroki wybór akcesoriów elektrycznych, między innymi gniazdka elektryczne, przedłużacze, czujniki, bezpieczniki, kable i przewody elektryczne, listwy przepięciowe, wtyczki, akumulatory, ładowarki, latarki, akcesoria RTV, żarówki, halogeny, świetlówki energooszczędne. Sklep oferuje duży wybór farb (w tym również farb specjalistycznych), lakierów, pigmentów, gruntów, gipsów, rozpuszczalników, zmywaczy, akcesoriów do malowania. Do Bricomarche warto się wybrać jeśli potrzebujemy karmy i różnego rodzaju akcesoriów dla zwierząt, akcesoriów wędkarskich, broni palnej, broni ręcznej, akcesoriów do polowań, akcesoriów rowerowych, dętek, opon, odzieży rowerowej, produktów kosmetyki samochodowej, olejów, części wymiennych do samochodów, butli i akcesoriów do produkcji przetworów alkoholowych, a także wielu innych produktów przydatnych w życiu codziennym. Warto zdawać sobie sprawę, że Bricomarche dostosowuje swoją ofertę do potrzeb lokalnych. W efekcie oferty w poszczególnych supermarketach mogą się nieco różnić.

Jakie są godziny otwarcia supermarketów Bricomarche?

Większość supermarketów dekoracyjno-budowlanych Bricomarche jest otwarta od rana do wieczora. Należy jednak pamiętać, że czas pracy poszczególnych sklepów może się nico różnić. Część placówek zaczyna swoją pracę o 7:00, inne otwierane są dopiero o 8:00. Dodatkowo godziny pracy w dni powszednie i weekendy mogą być odmienne. Zanim wybierzemy się na zakupy dobrze jest to sprawdzić. Wszystkie informacje dotyczące godzin otwarcia wybranego przez nas sklepu dostępne są w internecie. W sieci sprawdzimy także o której godzinie w Bricomarche jest największy ruch (dzięki tym informacjom będziemy mogli zaplanować zakupy tak, żeby nie stać długo w kolejce).

Czy Bricomarche prowadzi sprzedaż także online?

Bricomarche dysponuje znakomicie zaopatrzonym sklepem internetowym. Sklep jest bardzo przejrzyście zaprojektowany, dzięki czemu zakupy przebiegają szybko i sprawnie, nawet wówczas gdy robimy je tu po raz pierwszy. Za zakupy online zrobione w Bricomarche możemy zapłacić kartą kredytową, przelewem internetowym, przy pomocy systemu płatności mobilnych BLIK. Istnieje również możliwość opłacenia zamówienia kartą lub gotówką przy odbiorze. Nasze zakupy możemy odebrać w wybranym sklepie. Ciekawym rozwiązaniem jest również Bricomat – urządzenie (podobne do popularnych paczkomatów), z którego przez całą dobę można odebrać zamówione przez siebie produkty. Jednocześnie klienci powinni pamiętać, że w Bricomacie zlokalizowanym obok konkretnego supermarketu Bricomarche można odebrać jedynie zamówienie, które zostało zrobione w tym sklepie. Część supermarketów oferuje wysyłkę zamówienia pod wskazany adres. W niektórych sklepach istnieje możliwość zakupu towaru na raty.