Bi1 Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Gazetki promocyjne Bi1 – wszystko czego potrzebujesz do oszczędnych zakupów

Dzięki gazetkom promocyjnym możemy zapoznać się z ofertą hipermarketów Bi1 i zaplanować zakupy na najbardziej dogodny dla nas termin. Materiały promocyjne znajdziemy w sklepie (przy wejściach do sklepów znajdują się stoiska z materiałami promocyjnymi w formie papierowej) lub w internecie. Gazetki promocyjne online są współcześnie bardzo chętnie wybierane przez konsumentów, gdyż świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie. Co warto wiedzieć o hipermarketach Bi1? Jak robić oszczędne zakupy z gazetkami promocyjnymi tej sieci sklepów?

Bi1 – francuska sieć hipermarketów z szerokim wyborem asortymentu

Bi1 jest to wywodząca się z Francji sieć hipermarketów. W Polsce B1 zastąpiły część hipermarketów Real. Od 2015 do 2021 roku pojawiło się w naszym kraju 8 hipermarketów Bi1. Sklepy zlokalizowane są w Ełku, Białymstoku, Bielsku Białej, Czeladzi, Legnicy, Rzeszowie, Szczecinie i Wałbrzychu. Sklepy kontrolowane są przez spółkę Schiever, która powstała we Francji w 1871 roku (w jej posiadaniu znajdują się również dwa centra handlowe Auchan).

Gazetki promocyjne B1 – rozwiązanie dla oszczędnych

Dzięki regularnemu czytaniu gazetek promocyjnych Bi oszczędzanie może stać się łatwiejsze niż dotychczas. Oczywiście gazetki nie zwolnią nas z obowiązku planowania zakupów, jednak dzięki nim jako pierwsi dowiemy się o najciekawszych promocjach. Gazetki są pomocne podczas tworzenia listy zakupów – dzięki nim możemy zdecydować o kupnie większej ilości produktów, z których korzystamy na co dzień, a które dostępne są w obniżonych cenach.

Materiały promocyjne B1 – dla szukających inspiracji

Przeglądanie materiałów promocyjnych Bi1 może okazać się dobrym pomysłem dla osób szukających inspiracji. Jeżeli musimy zaplanować listę zakupów na przyszły tydzień, jednak nie mamy pomysłu co ugotować, promocje w gazetkach mogą podsunąć nam odpowiedź. Jeżeli widzimy atrakcyjną promocję na kurczaka, być może warto przygotować posiłki w oparciu o to mięso. Mamy już pomysł na pyszne dania, a dodatkowo oszczędzamy.

Pamiętajmy, że niektóre promocje dostępne są jedynie w programie lojalnościowym. Hipermarkety Bi1 oferują swoim klientom „Kartę Jedyną”, dzięki której możliwe jest zbieranie punktów i kupowanie taniej. Stan punktów na karcie można sprawdzić w każdej chwili podając na stronie sklepu jej numer i swoją datę urodzenia.

Katalogi B1: idealne na co dzień i od święta

Gazetki promocyjne Bi1 sprawdzą się podczas codziennych i okazjonalnych zakupów. W hipermarketach dostępnych jest wiele produktów, które mogą stać się znakomitymi upominkami. Niemal każdy z nas kilka razy w roku kupuje prezenty. Niestety często zdarza się, że z zakupem upominków czekamy na ostatnią chwilę. Wówczas nie dość, że przepłacamy, to dodatkowo często kupujemy nietrafiony prezent. Korzystanie z gazetek promocyjnych pozwoli nam kupić atrakcyjne prezenty, a dodatkowo zapłacić za nie niewiele. Warto zacząć od początku roku. Przeglądajmy regularnie materiały promocyjne, a możemy mieć pewność, że pewnego dnia trafimy na ciekawy produkt w bardzo korzystnej cenie. Kupując prezenty wcześniej oszczędzimy także czas i nie będziemy niepotrzebnie się stresować.

Gazetki promocyjne Bi1 – oszczędność czasu dla zapracowanych

Czytanie materiałów promocyjnych Bi1 niektórym osobom może wydawać się stratą czasu. W rzeczywistości jest odwrotnie. Gazetki promocyjne mogą bardzo ułatwić tworzenie zakupowej listy, pozwalają nam także zaplanować termin zakupów (najlepiej wybrać się do sklepu wtedy, gdy interesujące nas produkty dostępne są w promocji). Jest niemal pewne, że mając ze sobą listę zakupów nie będziemy błądzić bez celu po sklepie, a od razu udamy się do stoisk, gdzie znajdują się potrzebne nam rzeczy. Zakupy z listą  trwają krócej. Większość osób po skompletowaniu wszystkich potrzebnych produktów jest już na tyle zmęczona, że jak najszybciej udaje się do kasy.

Żeby skorzystać z gazetek promocyjnych hipermarketów Bi1 nie musimy wychodzić z domu. Materiały promocyjne dostępne są również w wersji elektronicznej, dzięki czemu mamy do nich dostęp o każdej porze dnia i nocy (wystarczy, że posiadamy komputer lub smartfon i dostęp do internetu).

Jeżeli nie chcemy niepotrzebnie tracić czasu, pamiętajmy, żeby podczas korzystania z gazetek wirtualnych sprawdzić, czy prezentowane promocje obowiązują również w naszym sklepie. Pamiętajmy, że nawet sklepy tej samej sieci mogą jednego dnia organizować różne promocje. Z tego względu przed wyszukaniem gazetki sprawdźmy czy wybraliśmy odpowiednie miasto i właściwy adres sklepu.

Katalogi Bi1 – ogromny wybór produktów dla wymagających konsumentów

Jedną z większych zalet hipermarketów Bi1 jest fakt, że możemy kupić w nich prawie wszystko, czego potrzebujemy. Hipermarkety Bi1 szczycą się produktami własnymi. W ich ofercie znajdziemy między innymi pączki, ciasta, ciasteczka własnej produkcji. Firma dysponuje własną wędzarnią, dlatego klienci mogą kupić własnej produkcji kiełbasy, wędliny, czy ryby. W każdym hipermarkecie Bi1 pieczywo wypiekane jest na miejscu. Zgodnie z deklaracjami właściciela pieczywo i inne wyroby piekarnicze powstają na bazie własnych receptur. W ofercie znajdziemy chleby, bułeczki, bagietki, wypieki z ciasta francuskiego. Część sklepów ma w ofercie również własnej produkcji pączki (z marmoladą, czekoladą, adwokatem, czy bitą śmietaną).

Warto zwrócić uwagę także na szeroki wybór produktów ekologicznych. W bogatej ofercie hipermarketów Bi1 znajduje się ponad 3000 produktów zaliczanych do segmentu zdrowej żywności. Na półkach sklepowych możemy znaleźć produkty zarówno z Polski jak i z zagranicy. Sklepy oferują nam ponad 2000 produktów BIO, ponad 370 artykułów, które nie zawierają glutenu, 150 artykułów bez laktozy, 110 artykułów sojowych, a także ponad 300 produktów dietetycznych (w tym również o niskiej zawartości cukru).

Czy hipermarkety Bi1 oferują możliwość zrobienia zakupów przez internet?

Zakupy przez internet są doceniane przez coraz większą ilość konsumentów. Robiąc je oszczędzamy nie tylko czas, ale również pieniądze. Sieć hipermarketów Bi1 obecnie nie prowadzi sprzedaży internetowej (jednocześnie jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłości sklep internetowy zostanie uruchomiony). Współcześnie klienci niektórych sklepów Bi1 mogą skorzystać z dostawy zakupów do domu. Usługa nosi nazwę „bezpieczne zakupy”. W jej ramach klienci mogą zrobić zakupy przez telefon lub mail – podajemy listę zakupów sprzedawcy, a ten pakuje je dla nas i zleca wysyłkę. W przypadku zakupów powyżej 150 złotych dostawa jest darmowa. Jeżeli kupimy produkty za kwotę niższą niż 150 złotych zapłacimy za dostawę 15 złotych. Bezpieczne zakupy do dobre rozwiązanie dla osób nie posiadających własnego samochodu, które nie chcą przewozić ciężkich toreb z zakupami komunikacją miejską.

W jakich godzinach otwarte są sklepy B1?

Hipermarkety Bi1 są otwarte od rana do wieczora. Pamiętajmy jednak, że czas pracy poszczególnych sklepów może się różnić. Dodatkowo należy zdawać sobie sprawę, że godziny otwarcia mogą być inne w dni powszednie, inne natomiast w weekendy, niedziele pracujące i święta. Jeżeli chcemy uniknąć rozczarowania, gdy okaże się, że nasz sklep jest zamknięty, koniecznie sprawdźmy w internecie jakie są godziny jego pracy w danym dniu.