Netto Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Netto – gazetki promocyjne dla oszczędnych

Jeżeli lubisz robić zakupy w netto, nie zapomnij o gazetkach promocyjnych. Warto korzystać z nich częściej niż okazjonalnie, gdyż kupowanie promocyjnych produktów może znacząco zredukować nasze wydatki na zakupy. Najnowsze gazetki promocyjne znajdują się na tej stronie. Możemy je także do Ciebie wysłać – wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail.

Historia duńskiej sieci sklepów Netto

Netto to supermarkety, których właścicielem jest duński koncern Salling Group. Ich historia rozpoczęła się 1 kwietnia 1981 roku, kiedy to w Kopenhadze otwarto pierwszy osiedlowy sklep Netto. Logo firmy, czyli pies trzymający koszyk (jest to terier szkocki o imieniu Scottie, który symbolizuje oszczędzanie) pojawiło się nieco później, bo 1 października 1992 (jego autorem jest Peter Hiort). Duża ilość sklepów Netto znajduje się w Danii, Niemczech, a także w Szwecji (choć w 2019 roku firma zdecydowała się wycofać z rynku szwedzkiego) i w Polsce. Netto działało także na terenie Wielkiej Brytanii, jednak w 2010 roku zostało sprzedane amerykańskiej firmie handlowej Val-Mart (kupiono wówczas 193 sklepy za cenę 1,1 miliarda dolarów), która zdecydowała się zmienić ich nazwę a Asda. Netto próbowało wznowić działalność na rynku brytyjskim w 2014 roku, jednak brak sukcesów sprawił, że w 2016 roku wszystkie sklepy tej firmy zostały zamknięte. W Polsce pierwszy sklep Netto został otworzony w 1995 roku w Szczecinie (a konkretnie przy ulicy Emilii Gierczak). W czerwcu 2020 roku firma podjęła decyzję o przejęciu Tesco Polska (łącznie kupiono 301 sklepów, dwa centra dystrybucji, przejęto także ponad 7000 pracowników). Netto ma obecnie trzecią pozycję na rynku dyskontów w Polsce.

Najnowsze ulotki promocyjne Netto – zawsze bogata oferta

Właściciele sieci sklepów Netto stawiają na szeroki wybór różnych produktów, dzięki czemu podczas jednych zakupów można w pełni zaopatrzyć domową lodówkę i nie tylko. W Netto kupimy wysokogatunkowe mięsa i wędliny, ryby i owoce morza, nabiał, wypiekane na miejscu pieczywo, słodycze, napoje, napoje alkoholowe. Sieć sklepów dba, by produkty były dostarczane przez lokalnych dostawców. Asortyment jest również uzupełniany na bieżąco. Gazetki promocyjne regularnie oferują nam bogaty wybór towarów w promocyjnych cenach. Ich przeglądanie to świetny sposób na zapoznanie się z bogatym asortymentem Netto. Klienci cenią Netto także za dodatkowe usługi takie jak bankomaty, czy paczkomaty znajdujące się na terenie sklepu (są one dużym udogodnieniem pozwalającym zaoszczędzić czas).

Oprócz produktów spożywczych znajdziemy w Netto chemię domową, kosmetyki pielęgnacyjne, artykuły higieniczne i różnego rodzaju akcesoria do domu. Zachęcamy także do zapoznania się z markami własnymi Netto – są to produkty o wyjątkowo dobrej jakości dostępne w niezwykle przystępnych cenach. Marki własne obejmują między innymi mięso i wędliny, wody, nabiał, przyprawy, czy mrożonki. Jeżeli nie wiemy jaki produkt wybrać, rozsądne wydaje się kupienie tego, który należy do Netto (firma musi dbać o swój wizerunek, dlatego nie może pozwolić sobie na sygnowanie towarów słabej jakości).

W Netto kupisz taniej – poznaj aktualne gazetki promocyjne

Przeglądając materiały promocyjne Netto znajdziemy wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Gdy zawczasu wiemy jakie rzeczy będą dostępne w promocji, możemy stworzyć listę zakupów, dzięki której kupimy wszystko co potrzebne, a jednocześnie zapłacimy znacznie mniej niż zazwyczaj. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą wydawać mniej, a jednocześnie nie lubią sobie niczego odmawiać.

Sporządzanie list zakupów w oparciu o ulotki promocyjne Netto to świetny sposób, żeby nauczyć się planować. Ta umiejętność zaprocentuje szybciej niż się spodziewamy.

Gazetki Netto – wysokiej jakości polskie produkty

Polityka firmy Netto zakłada kupowanie produktów od lokalnych dostawców. W polskich sklepach znajdziemy co najmniej 95% produktów pochodzących od polskich dostawców. Jest to z jednej strony gwarancja świeżości, z drugiej natomiast wsparcie dla lokalnych producentów.

Czy Netto ma swój sklep internetowy?

Firma Netto nie prowadzi sprzedaży internetowej. Sklepy są jednak otwarte w takich godzinach, by każdy z nas miał szansę zrobić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie. Netto posiada swoją stronę internetową, na której możemy sprawdzić adresy poszczególnych sklepów, ofertę, a także promocje obowiązujące w danym czasie.

Promocje Netto szansą na zaoszczędzenie czasu

Wielu z nas przegląda materiały promocyjne Netto okazjonalnie. Najczęściej po zrobieniu zakupów, kiedy przynosimy ze sobą do domu gazetki. Warto zdawać sobie sprawę, że wszystkie aktualne gazetki promocyjne dostępne są w sieci. Gdy zapoznamy się z nimi odpowiednio wcześnie możemy na ich bazie stworzyć listę zakupów, dzięki której nie tylko kupimy wiele towarów taniej, ale też zaoszczędzimy sporo czasu. Z gazetką promocyjną będziemy dokładnie wiedzieć co chcemy kupić, a także kiedy powinniśmy zrobić zakupy (promocje trwają przez określony czas). W rezultacie spędzimy w sklepie znacznie mniej czasu niż zazwyczaj (robienie zakupów zajmuje znaczną część dnia statystycznego Polaka). Udowodniono, że osoby, które robią listy zakupów kupują mniej (kiedy uda się nam zgromadzić wszystkie zanotowane produkty często nie mamy już ani siły, ani ochoty na kontynuowanie zakupów), a dodatkowo zakupy zajmują im znacznie mniej czasu.

Gazetki promocyjne Netto na mniejsze i większe zakupy

Gazetki promocyjne Netto są bardzo przydatne dla osób planujących małe zakupy, ale też tych, którzy robią zakupy na tydzień. Choć niektórzy nie zwracają uwagi na to ile płacą za drobne zakupy, w rzeczywistości jest to niezmiernie istotne. Niewielkie zakupy robimy kilka, a nawet kilkanaście razy w tygodniu. Kiedy zsumujemy te pozornie niewielkie wydatki, prawdopodobnie okaże się, że wydaliśmy całkiem konkretną sumę. Będąc na bieżąco z ulotkami promocyjnymi Netto nie popełnimy wielu zakupowych błędów. Dobrą praktyką jest kupowanie większej ilości towarów dostępnych na promocji (pod warunkiem, że korzystamy z nich na co dzień). W hurtowych ilościach możemy kupować chemię gospodarczą, niektóre kosmetyki, a także żywność posiadającą długi termin przydatności do spożycia (na przykład kasze, ryż, płatki owsiane, produkty w puszkach, czy mleko sterylizowane).

Jakie są godziny otwarcia sklepów netto?

Wszystkie sklepy netto otwarte są w godzinach dogodnych dla większości klientów, czyli od rana do wieczora. W weekendy czas pracy może być inny niż w dni powszednie. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że czas pracy poszczególnych sklepów może się nieznacznie różnić. Ma to dla nas znaczenie, jeżeli planujemy zrobić zakupy wcześnie rano lub w późnych godzinach wieczornych. Żeby uniknąć zamkniętych drzwi dobrze jest sprawdzić godziny otwarcia wybranego przez nas sklepu w internecie (na przykład na stronie internetowej Netto). W sieci znajdziemy ponadto informacje dotyczące natężenia ruchu w sklepie – jest to bardzo istotna informacja jeżeli nie chcemy stać w długiej kolejce.