Abra Meble Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Odwiedź Abra meble i kupuj taniej z gazetkami promocyjnymi

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wysokiej jakości mebli do swojego mieszkania, być może to właśnie sieć salonów meblowych Abra meble jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zakupy będą najbardziej korzystne, jeżeli skorzystasz z materiałów promocyjnych, w których znajdują się szczegółowo opisane najnowsze promocje. Wszystkie bieżące ulotki i gazetki reklamowe Abra znajdują się w tym miejscu. Osobom, które sobie tego życzą wysyłamy materiały promocyjne na maila.

Abra meble – od ponad 30 na polskim rynku

Salony Abra funkcjonują współcześnie w około 86 polskich miastach i są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych salonów meblowych w kraju. Abra rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1990 roku i od tamtej pory co roku otwiera nowe salony w kraju (zarówno w bardzo dużych, jak i mniejszych miejscowościach). Początkowo firma nosiła nazwę Abra Spółka Cywilna, a w 1996 roku zmieniła nazwę na Abra S.A. W pierwszym sklepie sieci sprzedawano wykładziny. Mieścił się on przy ulicy Wadowickiej w Krakowie (tam zresztą do dziś mieści się siedziba firmy. Asortyment sklepu zmieniał się kilkukrotnie. W pewnym momencie właściciele doszli do wniosku, że skupią się przede wszystkim na sprzedaży mebli. Pierwszy sklep wyłącznie z meblami otworzono w 1992 roku. Osiem lat później było ich już dziesięć (początkowo wszystkie sklepy otwierano w południowej części kraju). Dużym przełomem w historii firmy był rok 2001, kiedy to Abra S.A. stała się częścią międzynarodowego koncernu JD Group z siedzibą w RPA. W efekcie nastąpił dynamiczny rozwój sklepów. Otwierano ich coraz więcej. Firma zdecydowała się na ekspansję również w centralnej Polsce. Kolejnym przełomem dla Abra meble był rok 2011, kiedy to weszła ona w skład Grupy Kapitałowej Steinhoff International Holdings Limited (jest ona jedną z największych na świecie firm działających w branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego). Na przestrzeni swojej działalności Abra otrzymała wiele nagród i wyróżnień, między innymi: Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010, Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, tytuł Diamentu „Forbesa” 2011, Dużej Perły Polskiej Gospodarki 2011. Inne wyróżnienia to Godło Jakość Obsługi 2012, czy Gwiazda Jakość Obsługi 2013. Do następnych znaczących nagród należy przyznany marce po raz pierwszy w 2014 roku tytuł Superbrands 2014/2015.

Gazetki promocyjne Abra: sposób na zakupy meblowe do całego domu

W sieci sklepów meblowych Abra dostępne są meble niezbędne do urządzenia każdego pomieszczenia w Twoim mieszkaniu. Jest to duże udogodnienie, gdyż wszystkie potrzebne meble można kupić w jednym miejscu. O dostępnym asortymencie, a także cenach mebli dowiesz się z materiałów promocyjnych, które są bardzo przejrzyste i dobrze opisane (znajdziesz w nich wyraźne zdjęcia mebli, ich wymiary, ceny, a także informacje od kiedy do kiedy są one dostępne w promocji).

Ulotki  Abra: jak oszczędzać na najdroższych zakupach

Zakupów meblowych nie robimy na co dzień. Meble są dość kosztowne, dlatego zazwyczaj długo rozważamy ich zakup. Szukajmy najlepszych modeli, porównujemy ceny. Niestety zazwyczaj nie mamy wystarczająco dużo czasu, żeby odwiedzić wszystkie sklepy meblowe i porównać dostępny w nich asortyment. Tu z pomocą przychodzą nam materiały promocyjne Abra. Z nich dowiemy się jaki asortyment oferuje sklep, a także kiedy poszczególne meble sprzedawane są z największymi rabatami. Co najważniejsze ulotki i gazetki promocyjne dostępne są online. Więc przegląd ten możemy wykonać bez konieczności wychodzenia z domu.

Materiały promocyjne Abra dla konsumentów lubiących sprytne zakupy

Gazetki Abra są chętnie ściągane przez konsumentów lubiących kupować sprytnie. Dzięki nim możemy mieć wszystko czego chcemy – kupić niezbędne nam meble i z niczego nie rezygnować, a także zaoszczędzić. Dzięki nim wyposażymy całe nasze mieszkanie, a w naszym portfelu pozostaną środki, które będziemy mogli przeznaczyć na hobby lub po prostu dołożyć do oszczędności.

Oszczędzaj czas z materiałami promocyjnymi Abra

Gazetki promocyjne Abra pozwolą nam zaoszczędzić dużo czasu. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że osoby, które wcześniej przygotują listę zakupów spędzają w sklepie znacznie mniej czasu (wydają również znacznie mniej pieniędzy) niż ludzie, którzy nie wiedzą dokładnie co chcą kupić. Katalogi promocyjne pozwalają nam wybrać najbardziej dogodny czas na zrobienie zakupów (znajdują się w nich szczegółowe informacje o datach promocji). Jeżeli nasz czas jest bardzo ograniczony, gdyż na przykład pracujemy od rana do wieczora, idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sklepu internetowego.

Gazetki promocyjne Abra pomogą Ci zaaranżować wnętrze

Dzięki gazetkom promocyjnym Abra możesz zaaranżować wnętrze nie wychodząc z domu. Z katalogów promocyjnych dowiesz się jakie meble sprzedawane są w danym sklepie. Masz czas, żeby zapoznać się z ich wymiarami, materiałami, z których są wykonane, przemyśleć, czy rzeczywiście będą dobrze prezentowały się w Twoim mieszkaniu… To często daje znacznie większy komfort niż wizyta w sklepie, w którym jest wielu klientów.

Ulotki Abra: szeroki wybór produktów dla wymagających konsumentów

W salonach Abra znajdziemy wszystko, co niezbędne, żeby w peli wyposażyć salon, sypialnię, kuchnię, pokój dziecięcy i młodzieżowy, przedpokój, czy łazienkę. Abra oferuje nam także bogaty wybór mebli i akcesoriów ogrodowych. W sklepie znajdziemy również dział w całości poświęcony dekoracjom, które nadają charakteru całemu wnętrzu. Asortyment salonów meblowych został dobrany w taki sposób, żeby przy jego pomocy można było urządzić pomieszczenia w całkowicie odmiennych stylach.

Czy Abra prowadzi sprzedaż w internecie?

Sieć salonów meblowych Abra prowadzi sprzedaż przez internet. Zakupy online to prawdziwa gratka dla osób lubiących kupować o każdej porze dnia i nocy. Ze sklepu internetowego możemy skorzystać z każdego miejsca na świecie. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku, gdy mieszkamy w miejscowości, gdzie nie ma salonu meblowego Abra. Dzięki wygodnym płatnościom online możemy błyskawicznie opłacić nasze zamówienie i wybrać najbardziej dogodną formę dostawy. Kupując przez internet możemy zdecydować się na odbiór osobisty mebli w wybranych salonach Abra lub też zamówić transport pod wskazany adres (jego koszt jest ustalany indywidualnie).

W jakich godzinach otwarte są salony meblowe Abra?

Właściciele salonów meblowych Abra starają się, żeby ich sklepy były otwarte w najbardziej dogodnych dla klientów godzinach. Większość z nich rozpoczyna swoją działalność około dziesiątej rano, a kończy o dwudziestej drugiej. Mamy więc całe dziesięć godzin, żeby zapoznać się z asortymentem sklepu. Jedynie w dni świąteczne godziny otwarcia salonów Abra mogą być nieco inne. Z tego względu dla własnego komfortu warto sprawdzić w internecie od kiedy do kiedy danego dnia działa interesujący nas sklep. W sieci możemy również sprawdzić w jakich godzinach w salonach jest najwięcej klientów. Jest to ważna informacja dla osób, które nie chcą stać w kolejkach.