Biedronka Gazetki promocyjne

Reklama

Reklama

Biedronka – gazetka promocyjna dla pragnących kupować w najlepszych cenach

Zachęcamy Cię do przeglądania aktualnych w nadchodzącym tygodniu ulotek promocyjnych, a także katalogów sklepu Biedronka. Wszystkie ważne materiały promocyjne znajdziesz tu. Jeżeli masz takie życzenie – możesz je otrzymać bezpośrednio na swój adres e-mail. Dzięki ulotkom sklepu Biedronka jako jeden z pierwszych dowiesz się o nadchodzących promocjach i nie przegapisz najkorzystniejszych okazji cenowych.

Biedronka – sieć sklepów, która podbiła serca polskich konsumentów

Biedronka to sieć sklepów będąca w posiadaniu portugalskiego konsorcjum Jerónimo Martins. Historia sklepów Biedronka rozpoczyna się w roku 1995 kiedy to właściciel Elektromisu – Mariusz Świtalski otwiera pierwszy z nich w Poznaniu (przy ulicy Newtona 4). Dynamiczny rozwój sieci sklepów ma miejsce w 1997 roku, kiedy Biedronka zostaje wykupiona przez Jerónimo Martins. Trzynaście lat później w Polsce funkcjonowało już 1500 Biedronek. W lutym 2019 roku ich ilość zwiększyła się do 3000. Współcześnie Jeronimo Martins Polska (który oprócz Biedronki jest także właścicielem sieci drogerii Hebe) jest jednym z przedsiębiorstw, które płacą w Polsce największe podatki. Początkowo Biedronka miała charakter dyskontu oferującego produkty w bardzo niskich cenach. Jednak jej właściciele powoli zmieniają politykę i dążą do stworzenia supermarketu o bogatej ofercie wysokogatunkowych towarów. W ofercie Biedronki znajduje się wiele produktów najlepszych polskich producentów.

Aktualna gazetka Biedronki

Najnowsza gazetka Biedronki zawiera wiele ciekawych promocji, dzięki którym łatwiej będzie Ci zaplanować zakupy. Gazetka jest bardzo przejrzysta, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Dowiesz się z niej, które produkty dostępne są w obniżonych cenach, a także w jakim przedziale czasowym trwa promocja. Część towarów dostępna jest tylko z kartą Moja Biedronka (w gazetce również znajdziesz informacje na ten temat).  W Biedronce często pojawiają się rabaty cenowe przy zakupie większej ilości produktów (na przykład: przy zakupie dwóch produktów trzeci gratis lub drugi produkt za pół ceny), co świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które robią jedne zakupy na cały tydzień.

Niektóre towary dostępne są jednorazowo w tak korzystnych cenach, że bardzo szybko znikają ze sklepowych półek. Dzięki najnowszej gazetce Biedronki dowiesz się o nich jako jeden z pierwszych i zaplanujesz swoje zakupy tak, żeby nie umknęły Ci najlepsze okazje cenowe.

Bogata oferta dla wymagających Klientów

Właściciele sieci sklepów Biedronka kładą duży nacisk na to, żeby asortyment był możliwie jak najbardziej różnorodny. Obecnie w Biedronkach można kupić większość produktów, z których korzystamy na co dzień. W efekcie nie jesteśmy zmuszeni do szukania ich w innych sklepach. Znajdziemy tu szeroki wybór warzyw i owoców, mięsa, ryb, produktów wegetariańskich, słodyczy. W sklepach znajduje się dobrze wyposażony dział z kosmetykami (zarówno kosmetykami do pielęgnacji, jak i kosmetykami kolorowymi), akcesoriami i żywnością dla niemowląt, a także chemią gospodarczą. Coraz bardziej rozrasta się także dział żywności pochodzącej z upraw ekologicznych, co jest odpowiedzią na potrzeby świadomego klienta. Produkty sprzedawane w Biedronce charakteryzują się najwyższą jakością i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. 

Biedronka: konkurencyjne ceny

Biedronka to sklep, który wyróżnia się atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami. Z tego względu jest ona świetnym miejscem na zrobienie dużych, tygodniowych zakupów. Z aktualnymi gazetkami Biedronki wiele produktów można kupić w jeszcze bardziej okazyjnych cenach. Zakupy w Biedronce to doskonały wybór dla osób, które dbają o swój domowy budżet, a jednocześnie nie chcą rezygnować z produktów najwyższej jakości. Kupując w Biedronce można mieć to wszystko bez zbędnego wysiłku.

Aktualna gazetka Biedronki: wykorzystaj największe obniżki cenowych

Gazetki Biedronki dostępne są w dwóch formatach. Pierwszy z nich to: „W tym tygodniu. Od poniedziałku do soboty”, drugi natomiast „W tym tygodniu od czwartku do środy”. W zależności od tego, kiedy zazwyczaj robisz zakupy, możesz wybrać gazetkę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Gazetki Biedronki dla kupujących z głową

Dzięki korzystaniu z aktualnych gazetek Biedronki już nigdy nie będziemy przepłacać za zakupy. Przeglądając gazetkę możemy wybrać potrzebne nam produkty i zaplanować ich zakup na czas, kiedy będą dostępne w najbardziej atrakcyjnej cenie. W ten sposób nasze wydatki zostaną zredukowane do minimum. Robienie zakupów z ulotkami Biedronki sprawi, że unikniemy kupowania zbędnych przedmiotów, co jest problemem ogromnej ilości klientów. Gdy stworzymy listę zakupów, po wejściu do sklepu będziemy automatycznie zwracać się ku stoiskom, gdzie znajdują się interesujące nas produkty. Zaabsorbowani zakupami ominiemy te, które są nam zbędne.

Nowa ulotka Biedronki dla oszczędzających czas

Sieć sklepów Biedronka stara się dostosować do potrzeb współczesnego konsumenta, który większość dnia spędza w pracy, a czas wolny wolałby poświęcić raczej na przyjemności niż zakupy. W Biedronce kupimy wszystko, czego potrzebujemy w trybie ekspresowym. Coraz więcej sklepów tej sieci dysponuje kasami samoobsługowymi, dzięki czemu w wielu wypadkach możemy zrobić zakupy bez konieczności długiego stania w kolejce. W oszczędzaniu czasu pomogą nam też ulotki Biedronki. Widząc kiedy i jakie produkty będą dostępne w promocji, możemy wybrać się do sklepu w odpowiednim czasie. Jest to ogromne udogodnienie.

Gazetki Biedronki dla szukających inspiracji

Gazetki Biedronki są polecane wszystkim osobom szukającym inspiracji zakupowych. Jeżeli nie wiesz co przygotować na niedzielny obiad, koniecznie sprawdź jakie produkty możesz kupić w biedronkowych promocjach.

Czy Biedronka prowadzi sprzedaż online?

Jak dotąd Biedronka nie wprowadziła możliwości robienia zakupów online, choć właściciele sklepu nie wykluczają, że w przyszłości się to zmieni. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że godziny otwarcia od rana do wieczora, a także duża (i stale się zwiększająca) ilość sklepów sprawiają, że każdy ma szansę na zrobienie zakupów w dogodnym dla siebie czasie. 

W jakich godzinach Biedronka jest otwarta?

Sklepy sieci Biedronka są otwarte od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora, dzięki czemu każdy, niezależnie od godzin w jakich pracuje może tu zrobić codzienne zakupy. Po zakupy do Biedronki można się udać z samego rana, przed rozpoczęciem pracy, a także późnym popołudniem lub wieczorem po jej zakończeniu. Trzeba jedynie pamiętać, że godziny otwarcia sklepów mogą się różnić w dni powszednie i weekendy. Większość sklepów Biedronka jest zamkniętych w niedziele (wyjątkiem są niedziele handlowe). Wpisując interesującą nas Biedronkę w wyszukiwarkę internetową dowiemy się w jakich godzinach natężenie ruchu w sklepie jest największe. Pamiętajmy, że czas pracy poszczególnych sklepów może nieco się różnić. Część Biedronek zamykana jest po 22, inne są czynne tylko do 20. Warto to sprawdzić zanim udamy się na zakupy.