Reklama
Gazetka promocyjna Auchan - Świat Pupili Hipermarket - ważna 01.10 do 10.10.2026
Reklama
Produkty w tej gazetce
Reklama
G Karma dla kotów z Urobaem z wodeńwirią szazętki 4x 100g Mokra karma dla kota 4 x 100g, w saszetkach, różne rodzaje cena za 1 kg przy zakupie 3 szt. — 9,98 zł cena za 1 szt. — 5,49 zł (13,73 zł/kg) | auchan k RRINE LA DANDE Ww Karma mokra dla kota, w kawałkach lub pasztet 100 g, na tacce, wybrane rodzaje cena za 1 szt. = 1,49 zł 2 fiuchan EFFILES am AU POULET Em: ET ALA DINDE ErRE JUNI) wl WEJ BITEJ "TT AIGUTEEŚ ŚAIĘG zaa FADE Baz | kakai a Karma mokra bez zbóż dla kota, w saszetkach 4 x 85 g, różne rodzaje cena ża 1 kq przy zakupie 3 szt.= 12,74 zł cena za 1 szt. - 5,99 zł (17,62 zł/kg) Karma , dla kotów wadą g Karm pzy” dla kotć Mokra karma k 4159 dł dla kota 415 g, różne rodzaje ceńa za 1 kg przy zakupie 3 szt. — 4,80 zł cena za 1 szt. = 2,49 zł (6,00 zł/kg) Sucha karma dla kota 1 kg. z drobiem lub wałowiną cena za l opak. - 6,99 zł : EMINCESEN SAUCE JECZRREA AS) mam | * Najniższa cena z 30 dni przed obniżką. Karma sucha bez zbóż dla kota %* 750 g, cena za 2 opak. Karma mokra w saszetkach dla kota % — 19,98 zł (13,32 zł/kg) 4x 100 g, różne rodzaje cena przy zakupie 1 opak. cęna za 1 kg przy zakupie 3 szt. - 10,48 zł - 12,99 zł (17,32 zł/kg) cena za 1 szt. — 5,79 zł (14,48 zł/kg) U Regulamin promocji dostępny w sklepach i na www.auchan.pl.