Reklama

Gazetka promocyjna Auchan - Pewność niskich cen Supermarket - ważna 07.08 do 13.08.2025

Gazetka promocyjna Auchan - Pewność niskich cen Supermarket - ważna 07.08 do 13.08.2025 - strona 5 - produkty: Baton, Bukiet, Fa, Grill, Hortex, Jogurt, Jogurt owocowy, Kurczak, Mleko, Nioh, Olewnik, Ser, Serek, Snickers, Twix

Reklama


Reklama

Reklama

ly e Cena sprzed pierwszego zastosowania abniżki 32,99 zł cena za 1 szt przy zakupić 2 szt. Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 8,49 zł/szt. Batony lodowe Snickers Lub Twix, 47-66 g cena przy zakupie 2 szt. - 11100 zł cena za 100 g przy zakupie 2 szt. = 11,70-8,33 zł cena przy zakupie 1 szt. — 7,19 zł cena za 100 g przy zakupie 1 szt. - 15,30-10,89 zł 13%TaNIE* Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 4,28 zł Mleko UHT Wypasione 11, 2% tł CENOWE OKAZJE TYGODNIA TANIEJ o pRZY ZAKUPIE 2 cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt. Lena sprzed pierwszego 1szt. Stoisko Grill z za sk TANIEJ 18% a > z - JL4%TANIEJ* Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 16,39 zł Cwiartka . Tapas Joty kurczaka z grilla** 9Q g, 3 rodzaje, Dział Samoobsługi cena za 100g - 15,54 zł Cena sprzed pierwszego zastowowania obniżki /19%zł Olewnik pRZY ZAKUPIE 2 | o It W faióa 30, 6ó.| | e [= muisTłÓw Zedoró tawica | | | . KF „e If ś F cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. 4 k Cena sprzed pierwszego h Ą ; zastosowania obniżki 6 E4 zł/opak = 2 A 4 Wędliny w plastrach, Olewnik 80 g, różne rodzaje i smaki, Dział Samoobsługi cena przy zakupie 2 opak. = 10,38 zł cena za 100g przy zakupie 2 opak. — 6,49 zł cena przy zakupie 1 opak. = 5,73 zł cena za 100g przy zakupie 1 opak. — 7,24 zł 16% TaNie;* Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 7,34 zł Włoszczyzna paski, ma rchew z g roszkiem, bukiety warzywne lub miks fasolek Hortex 450 g, wybrane rodzaje, cena za 1 kg = 13,67 zł Alirniohuri SR=CE> R 24 z „ęeimugnurj 23%TANIEJ* zastosowania obniżki 3,68 zł/szt. —ał Serek Łaciaty do smarowania Mlekpol 135 g, różne rodzaje, cena przy zakupie 2 szt. — 6,00 zł cena za 1kg przy zakupie 2 szt. = 22,22 zł cena przy zakupie 1 szt. — 3,68 zł cena za 1 kg przy zakupie 1 szt. - 27,26 zł Lena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 1ó,FŚzł Jogurt owocowy 500 g, różne smaki cena za 1 kg = 16,50 zł ** Oferta nie obowiązuje w supermarketach: Tarnów, ul. Jana Pawła Il 8; Siemianowice, ul. Kościelna 30; Zielonka, ul. Wyszyńskiego 7, blok 21; Gliwice, ul. Szafirowa 55. Oferta ważna tylko w Supermarketach Auchan | 5