Reklama

Gazetka promocyjna Auchan - z MAŁĄ CENKĄ dźwigniesz więcej! Supermarket - ważna 11.02 do 19.02.2025

Gazetka promocyjna Auchan - z MAŁĄ CENKĄ dźwigniesz więcej! Supermarket - ważna 11.02 do 19.02.2025 - strona 9 - produkty: Daktyle, Grill, Kotlet, Krajanka śledziowa, Kurczak, Mieszanka studencka, Mus, Popcorn, Rodzynki, Schab wieprzowy, Sos

Reklama


Reklama

Reklama

3 z | Lege * „R 1 2 5 sa 4 100g . Skrzydło indyka luzem, Dział Tradycji Mej PRODUKT fkiuchan Auchan EL IRÓŻĄ | LEG Iana] 2 4% TANIEJ* Lena sprzed pierwszego zastogowania obniżki 18,59 zł ly” m. u” z: | Z ŻURAWINĄ ; ) de ko H, << Krajanka śledziowa z żurawiną lub śliwką 500 g, cena za 100 g = 2,80 zł 25 %TANIEJ* uj" Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 43,99 zł Schab wieprzowy bez kości, kotlety rasa puławska, Dział Samoobstugi 5% TANIEJ* Lena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 6,8% zł Filety śledziowe w sosie śmietanowym lub musztardowym, 250g (909 wą masy po odsączeniu), cena za 100g - 2,62 zł (7,27 zł wg masy po odsqczeniu) Mej PRODUKT fMuchan z „E e m e F p „ „ę J sze | F * : „A JL6%TaNiE: | Lenn sprzed pierwszego zastosowania obmizki 11,9% zł Orzechy nerkowca, orzechy , brazylijskie lub orzechy pekan 125-200 g, ceńa ża 1 kg = /9,92-49,95 zł ej ERGDUKT uchan 2 1% TANIEJ* Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 25,49 zł Kurczak z grilla* stoisko Grill WETTEU | l 390% ne TANIEJ 3 o p PRZY ZAKUPIE 3 Popcorn p a (a cm +, Popcorn cena za 1 opak. x przy zakupie 3 opak. r E Jk ag E —- Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 3,29 zy/opak. Popcorn maślany lub solony, 309 cera przy zakupie 3 opak. = 5,94 zł cena za I0Q g przy zakupie 3 opak. - 20zł cena przy zakupie 1 opak. = 2,99 2t cena za 1OO q przy zakupie 1 opak - 332zł H Mej PRODUKT śuchan TANIEJ 13% 02 = PRZY ZAKUPIE 2 cena zal opak. przy zakupie 2 opa k. Cena sprzed pierwszego zastosowania obrizki 7,49 złfopak, Mieszanka studencka, rodzynki sułtańskie, daktyle, zurawina 150-250 g, ceńa przy zakupie 2 opak. - B00 zł, cena za 1 kg przy zakupie 2 opak. = 43,33-26,00 zł, ceńa przy zakupie 1 opak. - 7,49 zł, cena za 1 kg przy zakupie 1 opak. = 4993-2996 zł 2 44% TANIEJ* Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 23,98 zł Oieńta ważna tylko WISupermarketach Auchan