Reklama

Gazetka promocyjna Auchan - z MAŁĄ CENKĄ dźwigniesz więcej! Hipermarket - ważna 13.02 do 19.02.2025

Gazetka promocyjna Auchan - z MAŁĄ CENKĄ dźwigniesz więcej! Hipermarket - ważna 13.02 do 19.02.2025 - strona 24 - produkty: Daktyle, Mieszanka studencka, Mus, Orzechy włoskie, Pistacje, Popcorn, Por, Rodzynki, Ser

Reklama


Reklama

Reklama

100% Nowa SDK uuu _ UMD CzanNEJ PORZECZKI 20% TANIEJ* Cana sprzed pierwszego zastosowania obnizki 16,49 zł ZR SZRY AZ BAKALLAKT) pet Popcorn solony waPoE RAZ LA EFk B 4» 1) p z Ęr. e zi Popcorn FE Fo" zwi gaz o / sk t1aślamy TANIEJ 33 op — PRZY ZAKUPIE 3 CH) Popcorn a AE Mej PRODUKT śłuchan | R przy zakupie 3 opak. ACZ 16 %TaNIEJ* Lena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 11,85 zł Orzechy nerkowca, orzechy brazylijskie lub orzechy pekan 125-200 q cena za 1 kg = 7992-4995 zł Lena sprzed pierwszego zastosowania obnizki 2.59 zł/opak. Popcorn maślany, solony lub serowy 90g cena przy zakupie 3 opak. — 5,94 zł cena za 100 g przy zakupie 3 opak. - 2,20 zł cena przy zakupie 1 opak. - 2,99 zł cena za 100 g przy zakupie 1 opak.= 3,32 zł Mej PRODUKT fXuchan 13 %TANIEJ* | Cena sprzed pierwszego zastosowania obnizki 10,99 zł Ogórki kiszone wyśmienite zastosowania obrizki 12 $$ zł 1000 g (650 g po odsączeniu) Orzechy włoskie łuskane cena za 1 kg — 9,49 zł (14,60 zł wg masy 195g po odsączemiu) cema za 1 kg — 59,95 zł 10% ranie / Lena sprzed fierwszego cena za 1 opak. ea Mej PRODUKT Auchan gm 13% © nau LŚ /0 pRZY ZAKUPIE 2 2 cena zal opak. widzi przy zakupie 2 opak. Cena sprzecd pierwszego EB) zastosowania obnizki /,49 zt/opak. Mieszanka studencka, rodzynki sułtańskie, daktyle, żurawina 150-250 g cena przy zakupie 2 opak. - 13,00 zł cera za 1 kg przy zakupie 2 opak. — 43,33-26,00 zł cena przy zakupie 1 opak. = 7,459 zł cena za 1kg przy zakupie 1 opak. — 49,93-23,9%6 zł Moj PRODUKT śłuchan Hua mus LE% pRZY ZAKUPIE 2 1 cena za 1 opak. TRUE przy zakupie 2 opak. ger WR „4 Cena sprzed pierwszego ja i HF zastosowania obniżki 8,99 zł/opak. Pistacje prażone solone, orzechy laskowe tuskane 100g cena przy zakupie 2 opak. — 15.00 zł cena przy zakupie 1 opak. - 859zł