Reklama
Gazetka promocyjna Auchan - z MAŁĄ CENKĄ dźwigniesz więcej! Moje - ważna 13.02 do 19.02.2025
![Gazetka promocyjna Auchan - z MAŁĄ CENKĄ dźwigniesz więcej! Moje - ważna 13.02 do 19.02.2025 - strona 5 - produkty: Chleb, Chleb tostowy, Daktyle, Danio, Fa, Jogurt, Kiełbasa, Kiełbasa biała, Kotlet, Masło, Mieszanka studencka, Mus, Por, Przyprawy, Rodzynki, Schab wieprzowy, Ser, Serek, Sos](https://egazetka.com/flyers/e9b7678f2240b76a7ea4096858c901cd/5.webp)
Reklama
Produkty w tej gazetce
Reklama
Mej PRODUKT śluchan EF Mej PRODUKT Auchan Cai ASA Zaj = *N Pp ve 13 %TANIEJ* a Cena sprzed pierwszego a 24 /oTA NIEJ* zastosowania obnizki 11,5% zł 2 R /o TANIEJ* c ; 3 e , ena sprzed pierwszego Ciasteczka kruche z nadzieniem Cena sprzed pierwszego zastosowania obniżki 23,98 zł morelowym lub jagodowym RPORMAIEOMECA 437 = Kiełbasa biała surowa 250 g Schab wieprzowy bez kości, kotlety 94% mięsa, własna receptura cena za 100g - 400zł rasa puławska, Dział samoobsługi I maturalne przyprawy, Dział Samoobsługi Mej PRODUKT śKuchan Mej PRODUKT Auchan Pun aż MAZLANY ch Ł. cena za 1 Szt. przy zakupie 2 szt. 5% TANIEJ* 8 EEG z Lena sprzed pierwszego Q% TANIEJ* | kia śe s zostosowonio obniżki 6,89 zł Cena sprzed pierwszego Jogurt proteinowy, 150g, różne smaki Filety śledziowe w sosie zestosowania obniżki 4,18 zł cena przy zakupie 2 szt. = 5,30 zł śmietanowym lub musztardowym Chleb tostowy maślany cena za 1kg przy zakupie 2 szt. - 17,67 zł 250 g (90 g wg masy po odsączeniu) 500 g cena przy zakupie 1 szt. = 3,39 zł cena za 100 g = 2,62 zł (7,27 zł wg masy cena za 100g — 0,76 zł cena za 1 kg przy zakupie 1 szt. - 22,60zł po odsąqczeniu) Maj PRODUKT %uchan p a „li e RP CZELKOWE 9% TANIEJ* Lena sprzed pierwszego 2005 zastogewania obnizki 13,4% zł BELA Masło osełkowe ekstra A 300 g cena za 1 kg - 40,50 zł Demi Tola Jelmial=liate=f="lclalFisi" ff fak F w E PU e kaswycriacrnni HF " czekoloacgiy e 2 ac ko ES A PRS Z +—2 : każe” = Danio „sEł A +=: A DAK | Dcenmieo = mra Fr >ÓrTE>CJ OE Mi FOOT MU 513% PRZY ZAKUPIE 2 cena za l opak. przy zakupie 2 opak. Cena gwzed pierwszego zastosowania obniżki 7,49 zł/opak. Mieszanka studencka, rodzynki sułtańskie, daktyle, żurawina 150-250 g, cena przy zakupie 2 opak. — 1300 zł cena za 1 kg przy zakupie 2 opak. - 43,33-26,00 zł, cena przy zakupie 1 opak, ODZACA PIEBNABU ZALE — 7,49 zł, cena za 1 kg przy zakupie 1 opak. Serek Danio, 4» 130g, różne smaki - 4992-29 96 zt ceńmizńi llką = 1298 zł 31% TANIEJ: EG GRZE GI [A OTORSEIJH GieńtakaznaśtylkawsSkEpaehn rauchan