Reklama
Gazetka promocyjna Auchan - Te URODZINY są NAJ Hipermarket - ważna 15.05 do 21.05.2025

Reklama
Produkty w tej gazetce
Reklama
k je ARA 5 22 79 0 HARIBO) | ZztoteMisie | szt. j szt. ; ©.) h „ z K K i 4. ę . > Wafelek Princessa Wafelek Knoppers Żelki Haribo da MY 31-41 g, wybrane rodzaje 25 g. wybrane rodzaje 80-85 q, wybrane rodzaje © cena za 100g - 7,16-5,42 zł cena za 100g - 716 zł cera za 100q - 4,63-4,35 zł cena za 100 g przy zakupie 3 szt. - 4,77-3,61 zł cena za 100 g przy zakupie 3 szt. — 4,77 zł cena za 100g przy zakupie 3 opak. - 308-290 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. — 1,48 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. - 1,19 zł cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. - 2,47 zł Tuńczyk, kawałki w sosie własnym lub w oleju, Graal , , 170 g (120 g masa po odsączeniu), cenaza100g _ Chipsy Pringles opak. Herbata Lipton - 4,94 zł (6,99 zł wg masy po odsączeniu) 160-165 9, wybrane rodzaje i 92 torebeki, wybrane rodzaje [E cena za 100 g przy zakupie 3 szt. cena za 100 g - 6,24-6,05 zł cena za 1torebkę = 0,22zł "= L - 3,29 zł (4,66 zł wg masy po odsączeniu) cena za 100 g przy zakupie 3 opak. - 4,16-4,03 zł cena za 1 torebkę przy zakupie 3 |. -0.15zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. - 5,59 zł cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. — 6,65 zł cena za l opak. przy zakupie 3 opak. = 13,33 zł Sucha karma Sos Roleski | a 49 dla kota Purina One 290-360 g, wybrane rodzaje 750-800 g, wybrane rodzaje cena za 100 g - 2,06-1,66 zł cena za 1kq - 28,37-26,60 zł cena za 100 g przy zakupie cena za 1 kg przy zakupie ZERO sy UN 3 szt. - 1,38-1,11 zł Olej rzepakowy m 3 opak. - 18,92-17,73 zł cena za 1 szt. przy zakupie a 1 l, cena za 1 szt. przy zakupie z ń cena za 1 opak. przy zakupie 3 szt. = 3,99 zł 3 szt. = 4,99 zł 3 opak. - 14,139 zł 10 * Szczegółowy regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Klienta oraz na naszej stronie www.auchan.pl. p