Reklama

Gazetka promocyjna Auchan - Odlotowe ceny na start szkoły Hipermarket - ważna 21.08 do 27.08.2025

Gazetka promocyjna Auchan - Odlotowe ceny na start szkoły Hipermarket - ważna 21.08 do 27.08.2025 - strona 21 - produkty: BoboVita, Cisowianka, Deser, Gra, Hortex, Ice tea, Kakao, Knoppers, Kubuś, Mus, Napój, Napój niegazowany, Nesquik, Por, Ser, Serek, Sok, Sonko, Woda

Reklama


Reklama

Reklama

Mej PRODUKT śMuchan cena za l szt. przy zakupie 2 szt. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 1,99 zł/szt. Napój niegazowany Ice Tea lemon lub peach 0,5 I cena przy zakupie 2 szt. — 3,10 zł cena za 1 | przy zakupie 2 szt. - 3,10 zł cena przy zakupie 1 szt. — 1,99 zł cena za 1 | przy zakupie 1 szt. — 3,98 zł LO%raNi* Najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 19,98 zł Kakao rozpuszczalne Nesquik 600 g, cena za 100 g — 3,00 zł (ISOWIANKĄ: | zuscz NE "SIENA „sj 18”? Woda Cisowianka 12 x 0,5 l. wybrane rodzaje cena za 11 - 3,17 zł w 41477 ** Szczegółowy regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Klienta oraz na naszej stronie www.auchan.pl. cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. Najniższa cena z 30dni przed obniżką to 3,48 zł/opak. Wafelki Knoppers 3 x 25 g, wybrane rodzaje cena przy zakupie 2 opak. — 6,00 zł cena za 100 g przy zakupie 2 opak. — 4,00 zł cena przy zakupie 1 opak. — 3,48 zł cena za 100 g przy zakupie 1 opak. — 4,64 zł Lekka kanapka nadziewana Sonko 30 g, wybrane rodzaje cena za 100g - 13,30 zł cena zal szt. przy zokupie 3 szt. Ę K Najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 2,68 zł/szt. | Napój Hortex 0,5 |. różne rodzaje cena przy zakupie 3 szt. — 6,30 zł cena za 11 przy zakupie 3 szt. — 4,20 zł cena przy zakupie 1 szt. — 2,68 zł cena za 11 przy zakupie 1 szt. — 5,36 zł TU LEĆ PO PRZEKĄSKI SZKOLNE 3+1 GRATIS** 518 Deserek BoboVita 100 g. wybrane rodzaje > cena za 1 szt. przy zakupie 4 szt. - 3,89 zł cena za 1 szt. przy zakupie 4 szt. Najniższa cena z 30 dni przed obniżka to 2.68 zł/szt. Sok Kubuś 0,3 l, wybrane rodzaje | cena przy zakupie 4 szt. - 8,80 zł M TICTI cena za 11 przy zakupie 4 szt. = 7,33 zł L/ '- » ] cena przy zakupie 1 szt. — 2,68 zł z cena za 1 l przy zakupie 1 szt. = 8,93 zł — TRZECI ne. NAJTAŃSZY PRODUKT MUS GRATIS PopkzE „Bitep wą Ę.. x. Musy 100-120 g miksuj dowolnie Witr mo u < BEZ PORCJA GH oi 21