Reklama

Gazetka promocyjna Auchan - CENY W DÓŁ Supermarket - ważna 23.01 do 29.01.2025

Gazetka promocyjna Auchan - CENY W DÓŁ Supermarket - ważna 23.01 do 29.01.2025 - strona 4 - produkty: Ananas, Dallmayr, Fa, Grill, Groszek, Kawa, Kawa mielona, Kurczak, Luksja, Mydło, Mydło w płynie, Napój, Olewnik, Pistacje, Rama, Ser, Serek, Słynne, Sok

Reklama


Reklama

Reklama

748 RO Ga = opa k. FP sia s rama Sucha żywiecka z szynki lub sucha krakowska z szynki, Olewnik BO g, w plastrach, cena za 100 g - 9,35 zł cena za 100 g przy zakupie 3 opak. — 6,24 zł cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. = 4,99 zł Udo kurczaka w przyprawach Stoisko Grill*** cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. = 2,32 zł Groszek konserwowy 400 g (240 g po odsączeniu) cena za 100g - 0,467 zł (112 zł wg masy po odsączeniu) cena za 100g przy zakupie 3 szt. = 0,45 zł (0,75 zł wg masy po odsączeniu), cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt = 180zł Napój Fuzetea, 151 wybrane rodza je, cena za 1 l-- 3,32 zł cena za 1 | przy zakupie 3 szt. — 2,62 zł, cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. = 3,32 zł ca Apetina Safędj Powie mi SE, Rze | AFia Apetina fafri EiT my szt. |, "EL JU Serek Apetina 125 g, różne rodzaje cema za 1 kg - 38,32 zł cena za 1 kg przy zakupie 3 szt. — 25,57 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt = 3,20 zł sze. | A s Nz ANANAĄ "M Sok z pomarańczy 4 z miąższem B Z lub bez miąższu, x=== | = sokz klementynek, Z = sok z ananasów = 300 ml, cena za 1 l = 12,21 zł cena za 1l przy zakupie 3 szt. - 8,14 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt = 7,33zł 217 „A AATE Fan, „A ATE Fo, ; ZWIJA AA 27 ONŁŻZ KŻ NZ s a, s c i Ę = u fe | = | --ODEUNJ - a a = EP. sę Ń Ery | || rad z” = a | mieniu. WH glo” a sq |” i ST NB z” W — A, | NY / ty FS Słynne MR i. z 250 g ara cena za 1 kq = 15,12 zł cena za 1 kg przy zakupie 3 szt. — 10,09 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. = 2,52 zł opak. Kawa mielona Dallmayr Dalima: d Prodomo lub Classic 250 q, cena za 1 kg - 95,96 zł cena za 1 kg przy zakupie 3 opak. - 63,99 zł cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. - 16,00 zł Mydło w płynie Luksja cena zall- 910zł cena za 11 przy zakupie 900 ml, opakowanie uzupełniające 3 szt. = 6,07 zł, cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. = 5,46 zł Pistacje prażone solone 250 g, cena za 100g - 800 zł cena za 100 g przy zakupie 3 opak. — 5,33 zł, cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. = 13,33 zł