Reklama
Gazetka promocyjna Auchan - Pewność Niskich Cen Supermarket - ważna 27.03 do 02.04.2025

Reklama
Reklama
| JH = Y JEomoO 3% Eo ! Ze, | (Orlnabf, A Zd udsina | |, a T _40B YVJNY Zk na, cr". R > rJludwina * TRADYCYJNY r4udwina Makaron 4-jajeczny Polmak 250 g, cena za 1kg - 17,12 zł cena za 1 kg przy zakupie 3 opak. — 11,43 zł cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. — 2,86 zł —— ZĘ M] >: BUDYŃ. | KL gilt pz" (KIEDY f) Budyń Winiary 60-63 g. wybrane rodzaje , cena za 100 g - 2,75-2,62 zł 5, cena za 100 g przy zakupie [al 3 szt. — 1,84-1,75 zł "S4Ą> cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. - 1,10 zł | i j . _ ADA. Oferta ważna tylko w Supermarketach Auchan 299 | Napój Cola 151 cena za 1l- 1,99 zł cena za 1 l przy zakupie 3 szt. - 1,33 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. - 200zł ZAWSZE SIĘ OPŁACA! E : pawełtr, CE i Mydło w płynie i; sawilżające z gliceryną Magne * k. Mydło w PY t *e7 «eT ra (Yo | M al 150 Mydło w pty 28 EJ b 558 Mydło w płynie, zapas 1000 ml, wybrane rodzaje cena za 1l - 5,98 zł, cena za 1 | przy zakupie 3 szt. — 3,99 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. — 3,99 zł 5