Reklama

Gazetka promocyjna Auchan - Odlotowe ceny na start szkoły Supermarket - ważna 28.08 do 03.09.2025

Gazetka promocyjna Auchan - Odlotowe ceny na start szkoły Supermarket - ważna 28.08 do 03.09.2025 - strona 7 - produkty: Babuni, Dawtona, Gin, Gra, Gry, Kasza, Kasza gryczana, Klej, Knorr, Kupiec, Majonez, Piec, Pomidory, Ryż, Sos, Wafle

Reklama


Reklama

Reklama

17 Ea ad BOLOGNESE | 3+1 |0]7 1 du Sos lub fix na gorąco Knorr 27-70 g, wybrane rodzaje cena za 100 g - 17,70-6,83 zł cena za 100 g przy zakupie 4 szt. = 13,28-5,12 zł cena za 1 szt. przy zakupie 4 szt. — 3,59 zł [ GuzE O = ś pRZY ZAKUPIE 2 . Kasza z gryczana j cena za 1 szt. Prażona przy zakupie 2 szt. am cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. Najniższa cena z żUdni przed obniżką to 699 zł/opak. Kasza gryczana prażona 1 kg cena przy zakupie 2 opak. = 9,38 zł cena przy zakupie 1 opak. — 6,99 zł CG sma ORIGINAL 8 WATOTREAAIKE 8 BABUNI © szt. FB zjawi: ży 5 © = 3O%TANIEJ* Najniższa cena z 30 dni przed obniżką te 12 98 zł Majonez Original lub Babuni Hellmann's 500 ml cena za 100 ml - L50 zł Mej PRODUKT śXuchan GRATIS*** Passata pomidorowa 680 g. 3 rodzaje cena za 1 kg - 993zł cena za 1 kg przy zakupie 3 szt. — 6,62 zł cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt - 4,50 zł "+ częzęgółowy regulamin dostępny w sklepie oraz na naszej stronie wwwauchan.pl. If] Ą mies 20%. pRZY ZAKUPIE 2 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 7,99 zł/szt. Sos Ben's Original 400 q. wybrane rodzaje cena przy zakupie 2 szt. - 12,78 zł cena za 100g przy zakupie 2 szt. — 1,60 zł cena przy zakupie 1 szt. = 9,99 zł cena za 100g przy zakupie 1 szt — 2,50 zł NY ROBA 2 LE a Pomidory w puszce bez skórki, całe lub krojone Dawtona, 4009 cena za 100g - 1,00 zł cena za 100g przy zakupie 4 szt. - 0,75 zł cena za 1 szt przy zakupie 4 szt. — 2,99 zł s PASSATA rauipóżówi" „p MOE ; Ę RUŻZNTIGAK Oferta ważna tylko w Supermarketach Auchan WIELOZIARNISTE | = ARA = TEA ' 97 | iRJ 7 A [A : Q CH ża SZ opak. EL . r Wafle ryżowe Kupiec 90-120 g, wybrane rodzaje cena za 100 g — 3,30-2,48 zł cena za 100 g przy zakupie 3 opak. - 2,57-1,93 zł cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. — 2,31zł klej PRODUKT ś%uchan Auchan | W RZEPAKOWY „ | m JE. sA 1l ZKARTĄ <* | ! Sao Ata) 28% TANIEJ' ** Najniższa cena z 20 dni przed obniżką. p. | _ 1 1 „dw TĄ? ] 7