Reklama

Gazetka promocyjna Auchan - Pewność Niskich Cen Supermarket - ważna 30.01 do 05.02.2025

Gazetka promocyjna Auchan - Pewność Niskich Cen Supermarket - ważna 30.01 do 05.02.2025 - strona 13 - produkty: Dawtona, Fa, Knorr, Kukurydza, Oliwki, Oliwki czarne, Pasztet, Podlaski, Pur, Purina, Sos, Sucha karma

Reklama


Reklama

Reklama

TANIEJ 20% 0) PRZY ZAKUPIE 3 no" cena za 1 szt. Mieszanka przypraw Knorr 23-25 g, wybrane rodzaje cena przy zakupie 3 szt. — 7,14 zł cena za 100 g przy zakupie 3 szt. = 10,35-9,52 zł cena przy zakupie 1 szt. — 2,98 zł cena za 1OQ g przy zakupie 1 szt. = 12,96-11,92 zł Ś. Rz Pzero, H Ey A> zew | K49) Ą4W, S/ KMK „fk : ER = gl SE ka” dz Week TANIEJ 5 /o: < ki sę je PRZY ZAKUPIE 3 wej. NE Z "AJ boze << cena zk szt. e a przy zakupie - Sz 6% TANIEJ" 27 TANIEJ" Sucha karma dla kota Purina One Pasztet Podlaski Drosed 750- 800 g, wybrane rodzaje z "AP Sos Ben's 100 g, wybrane rodzaje cena za 1 kg z kartą — 19,97-18,73 zł Ryz biały długozia rnisty 400 ml, różne rodzaje cena przy zakupie 3 szt. - 4,44 zł cena bez karty — 22,88 zł lub parboiled, 400-500 g cena za 1 | - 19,98 zł cena przy zakupie 1 szt. — 1,98 zł cena za 1 kg bez karty = 30,51-28,60 zł cena za 1 kg = 6,98-5,58 zł » cena za l szt. przy zakupie 4 SZL. Oliwki czarne drylowane lub zielone nadziewane 350 g (150 g po odsqczeniu), wybrane rodzaje cena przy zakupie 2 szt — 998 zł cena za 100 g przy zakupie 2 szt. — 1,43 zł (3,33 zł wg masy po odsączeniu), cena przy zakupie 1 szt. — 5,75 zł, cena za 100g ŻNIENEM przy zakupie 1 szt. — 1,64 zł (3,83 zł wg masy po odsqczeniu) PASSATA POMIDOROWA "R, No TE L- 0/5: CY, 0/5 A 0608 TANIEJ 6 o 5) A” TANIEJ 26 03 ANS!) PRZY ZAKUPIE 2 f W 23 PRZY ZAKUPIE 2 SEM: m ik: j KUKUR: Z|: Ę cena za 1 szt. cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt. przy zakupie 2 szt. t Kukurydza Gold, Dawtona 4 KUKURYDZA * Passata pomidorowa 140 g u: |: Ę M 680 q. 3 rodzaje cena przy zakupie 2 szt. — 6,68 zł acc a cefa przy zakupie 2 szt, — 9,98 zł cena za 100 g przy zakupie 2 szt. — 2,39 zł NE cena za | kg przy zakupie 2 szt. = 7,34 zł cena przy zakupie 1 szt. — 3,58 zł cena Płzy zakupie l szt. - 6, /5ak cena za 100 g przy zakupie 1 szt. — 2,56 zł cena za Pkg przy zakupie 1 szt. - 9.93 sł