Reklama
Gazetka promocyjna Leroy Merlin - Gazetka Leroy Merlin - ważna 30.09 do 20.10.2026
Reklama
Produkty w tej gazetce
Reklama
Farby W Klubie - 50 % na drugie opakowanie farby kolorowej marki BECKERS SPRAWDŹ 1 litr gratis OFERTA LIMITOWANA 48 kolorów 109,- 199,- /opak. /opak. Emulsja kolorowa BECKERS DESIGNER COLOUR 2,5 l Emulsja biała BECKERS DESIGNER WHITE 10 l + 1 l kod: 44541833, cena za 1 l: 43,60 zł kod: 82350474, cena za 1 l: 18,09 zł odporna na szorowanie efekt gładkiego betonu 60300 zł Zyskaj na kupon w Klubie za każde wydane na emulsje kolorowe z mieszalnika TIKKURILA OPTIVA zł SPRAWDŹ MIESZALNIK 60 kolorów > 13 000 kolorów 62,99 52,99 /opak. 6 kolorów 69,99 59,99 -14,28% /opak. 249,Emulsja biała LUXENS FARBA AKRYLOWA 10 l kod: 85152462, cena za 1 l: 5,99 zł Cena przekreślona to najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką. -15,87% -25,30% 186,- /opak. Efekt dekoracyjny do wnętrz JEGER LOFT BETON 2 l kod: 45504081 cena za 1 l: 93,00 zł Cena przekreślona to najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką. Emulsja kolorowa LUXENS FARBA LATEKSOWA 2,5 l kod: 85224301, cena za 1 l: 21,19 zł 114 96,99/opak. kod: 85224305 5l cena za 1 l: 19,40 zł 194,- -20,11% 154,99 /opak. Emulsja kolorowa z mieszalnika TIKKURILA OPTIVA 5 MAT 2,7 l kod: 43815674, cena za 1 l: 57,40 zł Cena przekreślona to najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką. Ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką. Co krok to usługa dekoracyjne wykończenie ścian oraz sufitu transport z wnoszeniem