Reklama
Gazetka promocyjna Lidl - Gazetka ważna od 1.10 do 3.10 - ważna 01.10 do 03.10.2026
Reklama
Reklama
Lody WILLISCH Lody w kubku BRACIA KORAL Lody 465 ml gruszka z kremem czekoladowo-kakaowym lub kultowe jajko biała i mleczna czekolada 1 L = 49,44 900 ml tarta cytrynowa lub jogurt-czarna porzeczka 1 L = 22,21 Od czw., 1.10 Od czw., 1.10 Supercena Supercena 22,99 19,99 Od pon., 28.09 do sob., 3.10 Od pon., 28.09 do sob., 3.10 1 + 1 gratis Cena poza promocją 1,99 To wychodzi za opakowanie 0,99 GELATELLI Lody na patyku w polewie z białej czekolady Cena poza promocją 1,49 To wychodzi za opakowanie 0,74 BALLINO Rożek 100 ml Cena poza promocją: 1,99/opak. Cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 0,99/opak. Od pon., 28.09 do sob., 3.10 120 ml czekoladowy lub truskawkowy Cena poza promocją: 1,49/opak., 100 ml = 1,24 Cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 0,74/opak., 100 ml = 0,62 Od pon., 28.09 do sob., 3.10 1 + 1 gratis Cena poza promocją 1 + 1 gratis To wychodzi za opakowanie 1 + 1 gratis Cena poza promocją To wychodzi za opakowanie 2,43 1,21 1,79 0,89 GELATELLI Lodowy sandwicz BALLINO Rożek 220 ml Cena poza promocją: 2,43/opak., 100 ml = 1,10 Cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 1,21/opak., 100 ml = 0,55 120 ml słony karmel, orzech laskowy lub adwokat Cena poza promocją: 1,79/opak., 100 ml = 1,49 Cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 0,89/opak., 100 ml = 0,74 Co to jest Nutri-Score? Nutri-Score jest dobrowolnym i dodatkowym systemem oznaczania wartości odżywczych z przodu opakowania jako uzupełnienie klasycznej, szczegółowej informacji o wartościach odżywczych, umieszczonej z tyłu produktu. System Nutri-Score nie wskazuje jednak, czy dana żywność jest zdrowa czy niezdrowa. Więcej informacji znajdziesz na www.lidl.pl. R 40/26 Więcej na lidl.pl Produkty prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w terminach w nim podanych lub do wyczerpania zapasów. Produkty są sprzedawane bez dekoracji. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Znaki towarowe należą do ich właścicieli.