Reklama
Gazetka promocyjna Lidl - Gazetka - ważna 19.10 do 21.10.2026
Reklama
Produkty w tej gazetce
Reklama
Twoje niskie ceny PILOS Napój wysokobiałkowy czekoladowy** -10﹪ 4,99* 3,99 ceny nisknyie ce Pełnowartościowy posiłek w butelce 500 ml różne rodzaje 1 L = 15,98 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 9,99/opak., 1 L = 19,98 -20﹪ 4,99* 4,49 Nowa cena regularna Twoje niskie 350 g/330 ml różne rodzaje 1 kg = 12,83/1 L = 13,61 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 4,99/opak., 1 kg = 14,26/1 L = 15,12 350 g 1 kg = 11,40 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 4,99/opak., 1 kg = 14,26 -20﹪ Twoje PILOS Napój wysokobiałkowy 9,99* 7,99 Nowa cena regularna Nowa cena regularna Twoje Twoje Twoje nisknyie nisknyie nisknyie ce ce ce PILOS Serek wysokobiałkowy PILOS Deser twarogowy wysokobiałkowy PILOS Jogurt owocowy wysokobiałkowy 200 g różne rodzaje 100 g = 1,70 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 3,59/opak., 100 g = 1,80 125 g różne rodzaje 100 g = 2,71 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 3,49/opak., 100 g = 2,79 200 g różne rodzaje 100 g = 1,50 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 3,49/opak., 100 g = 1,75 -5﹪ Taniej 3,59* 3,39 -14﹪ 3,49* 3,39 Nowa cena regularna 3,49* 2,99 Nowa cena regularna Nowa cena regularna Twoje Twoje nisknyie Twoje nisknyie ce nisknyie ce ce PILOS Deser mleczno-ryżowy wysokobiałkowy PILOS Kaszka wysokobiałkowa PILOS Pudding wysokobiałkowy 200 g różne rodzaje 100 g = 1,60 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 3,99/opak., 100 g = 2,00 200 g różne rodzaje 100 g = 1,70 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 3,99/opak., 100 g = 2,00 200 g różne rodzaje 100 g = 1,70 * stara cena regularna/ cena przed obniżką: 4,35/opak., 100 g = 2,18 -20﹪ 3,19 Nowa cena regularna 3,99* -15﹪ 3,99* 3,39 Nowa cena regularna -22﹪ 4,35* 3,39 Nowa cena regularna Co to jest Nutri-Score? Nutri-Score jest dobrowolnym i dodatkowym systemem oznaczania wartości odżywczych z przodu opakowania jako uzupełnienie klasycznej, szczegółowej informacji o wartościach odżywczych, umieszczonej z tyłu produktu. System Nutri-Score nie wskazuje jednak, czy dana żywność jest zdrowa czy niezdrowa. Więcej informacji znajdziesz na www.lidl.pl. ** Dostępność wskazanych produktów może się różnić w poszczególnych sklepach. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Znaki towarowe należą do ich właścicieli. Więcej na lidl.pl R 42/26